Kurr se kam lut askend si ty,te lutem mos me refuzo,po te lus publikisht te me... | Histori Të Jetës

Kurr se kam lut askend si ty,te lutem mos me refuzo,po te lus publikisht te me…

Kurr se kam lut askend si ty,te lutem mos me refuzo,po te lus publikisht te me…-Hera dyt qe po shenoj ktu tek ju .U dashurova ne ty hala pa te njoft , u dashurov ne shkr**et dhe menjen tane te ndritur , u dashuruova hala pa e dit e zbulu kush ishe ti vertet .Jetoja diku ne vende skandinave po tash u kthva dhe jetoj ktu ne Kosoven e bukuer , i dhash vetes ni misjon qe do e zbuloj kush je dhe do takoj e baj bisede me ju . Pas shum e shum interesava e dinakrive un mrriva me pa kush je ti mrriva me gjet ku muj met pa po pse nuk mrri mem fol eme ba biseden me ty . Pse kur te shkruj me ep ni pergjegje negative te shkurt e shpesh as at dhe si shperblim bllokohem nga ti . Jemi ni koh pandemie dhe smuj met pa , pse nuk te fola adit kur arrita met pa dhe te kisha afer as ni meter . Kurr skisha imagjinuar se ti mendje ndritur kishe at bukuri magjepse at stil dhe qendrim serjoz ndryshe te mendova dhe nuk hoqa dor me zbulu kush je . Po tash smuj me u largu pa u ul dhe sqaru gjithqka qe pom shtyn te ti . Edi se shkrun ktu se ktu te njoha me comente , te lutem publikish me jep ni munsi comuncimi , jo at munsi dy llafe dhe bllok du me u saqru mem kuptu qa jam i gatshem me vepru per ju e nderuar . Asgja nuk me pengon tek ju jam i gaqem me pranu gjjtha met ofru gjitha qe smunesh as me i imagjinu pot lutem dua te jemi ne comunikim Deri permisim gjendjes menoj kjo Nuk asht e pa mujshme mem munsu te kemi shoqni niher , smundem kursesi me u pajtu qe ti nuk don as ni shok aq te mir me pas afer , ni shoki qe asht gjendje me ta plotsu qdo misjon anderr deshir. Ki shok ti ki koleg ti llogaritem e konsiderin ni koleg ose ni shok qe don me pas llaf e biseda me ju.Ne jeten tem skam has kshtut me lut diko me pas spaku shoqe , ka nevoj per i shoqe si ti kam nevoj kemi tash munsin me ba muhabete e llafe deri ti e kupton kush jam met vertet .Ata syt e tu me rrin si hije bi zgjohem me ty pres si i trazum veq me lexu kur ti shkrun atu mdoket qe u qetsova e u letsova pak ,kur ty nuk te sho me naj coment un kam siklet .Te plqej gjjtha qe ki ti sidomos syt e tu me kan hup krejt . Te lutem me jep ni munsi bisede te jena shok un e ti .