Kur shkum te mjeku Burri doli te jete steril, s'po di a ja vlen me sakrifiku mos me u be Nane per te ! | Histori Të Jetës

steril

Kur shkum te mjeku Burri doli te jete steril, s’po di a ja vlen me sakrifiku mos me u be Nane per te !

Kur shkum te mjeku Burri doli te jete steril, s’po di a ja vlen me sakrifiku mos me u be Nane per te ! – Prsh dua ta ndaj historin time me ju isha ne shkoll te mesme dhe ne fb jam njohum ne nje djal dilshum rrishum shum djali i mir u doke me pas un dashta te ndahem se familja me thejke jo por aj qajke dhe apet thash pom dojka nuk e lash e mora te gjith kunder po u pajtuan pastaj u martum un 24 aj 35 jetonte me prind mir viti par ama dilke shum me shok une vetem ne shtepi me prind fshij laj hekuros asgje kur gjelozojsha me akuzojke pse po gjelozon njeri kur rrin mrena gjelozon pastaj u ben 6 vite shkuam te mjeki un mir aj dul me probleme steril dhe une apet gjynah se pata njet me lan por aj ma keq u sillke sum afrojke me shtyjke sum respektojke i thojsha me shti ne pun e tha jo se ti met shti ne pun me len mua dhe u ndam a osht gjynah por kohen e fundit shum i acaru qa don aj me ban un me shujt aj ne pun aktivitete une asgje me prind te tina ju lutem nje keshill nga ju respekte pres naj koment a ja vlen me sakrifiku mos me u be nane per te ne kit situat. Familje ose ata pa nje te ardhme me te ne fund une askund pos ne shtepi dhe tek e fundit une sjam shku me sherby si sherbetore dhe pse vjehrria jan sill shum mir me mua dhe jan tranu mbas meje por une per ata sjam martuar as hati i tyre smundem te jetoj atu nga njeher dhe ma futke me doree si jepsha munsi asgje vetem ma bajke pse gjeloze kur dojshym me dal kurr sme thejke dalum pa e lut une a dalum jam merzit me dal i hapke syt tjerav harrojke ku jam une a qe jam kan ngjendje me sakrifikh per ta sja ka ni kurr aq sdi ama ka dasht najher apo kur e ka kuptu veten ma ska pas ndjenja per askend vetem dil shko mos rri ne shtepi a kam vepru drejt a gabim sipas juve qfar mendoni flm ju lodha kjo ke historia e jetes time e hidhur flm faqes shum.