Kur linda femijen Burri shkonte flinte me nenen e tij se s'donte as te na shihte me sy, e durova por.. | Histori Të Jetës
linda femijen

Kur linda femijen Burri shkonte flinte me nenen e tij se s’donte as te na shihte me sy, e durova por..

Kur linda femijen Burri shkonte flinte me nenen e tij se s’donte as te na shihte me sy, e durova por.. – Prsh doja te ndajs historin time me ju ju lutem anonim jam 27 vjet jam nena e nje djali si cdo vajze dhe un jam dashuruar me dike qe sot ai person eshte babai i femijes tim ne fillim si cdo lidhje gjithcka shkonte mir shum mir ai me premtoji boten se kurre nuk do me bente keq dhe se do ish cdo moment me mua qe te mirat dhe te keqijat do ti ndanim te dy bashk gjithmon isha aq e lumtur u fejuam u martuam dhe me pas mesoj se isha shtatzan u lumturuam shum derisa historia po fillonte te merte nje rjedh tjeter im shoq filloji te largohej nga un me sakt njerzit familja e tij filluan ta largonin nga un sepse ngela shtatzan dhe mendonin kjo tani do ta bej djalin me femije dhe do na i marr djalin vemendja e tij do shkoj tek femija me shum im shoq filloji duke ma permendur cdo dit qe un nuk te dua kot u martova me ty dhe jam penduar shum un s mund ta kaloj jeten me ty ik se nuk te dua duke ditur se un do ta beja baba mirpo un vazhdoja ta doja akoma dhe doja qe femija qe un do sillja ne jet mos rritej pa baba pa familje perpiqesha ti flisja mos ma bej kete sepse un te dua te dua me shum se gjithcka kishte raste i thoja ok mos me duaj te dua un un s mund ta le femijen tim pa familje perseri ai vazhdonte ty s te do familja ime un keta kam dhe para ketyre nuk do te vija ty kurre Pak nga pak filloj qe as ne dhomen ton mos flite po shkonte flinte me nenen e tij po mundohesha te duroja dhe goja ime mos hapej fare per asgje duke menduar se do ndryshonte por jo gjeja sa po vinte po behej me e veshtir nje dit shoh qe ai kerkonte dike tjeter i shkonte nga pas nje tjetre dhe supozohej se ai donte ate ajo sipas tij ishte jeta e tij sepse kishte qen para meje ne jeten e tij me familja e tij po i theshin shiko jeten tende me ate qe do perseri e fala per femijen po nuk ndryshoi derisa nje dit me shprehu gjithcka nuk te dua nuk te kam dshur asnjeher dhe s besoj se do te dua ate femije ndac linde bej si te duash familja ime jan keta jo ti dhe un para tyre s ve asnje sidomos ty qe nuk te dua keshtu qe ik perdori me mua fjalorin me te keq ofendimet me te renda ti je ku** pa asnje arsye ato gjera i bente ai dhe dukej sikur i beja un po a mund ti thuhet nenes te femijes ashtu dhe vendosa te ikja nuk mund te duroja me tani po me thot kethehu perseri por un e fala shum her dhe nuk mundem me dhe pse e kam te veshtir sepse tani e kam lindur femijen dhe ro ne prinderit por me te jam e martuar me cilibrim nqs nuk vjen ne kete shtepi thot hape tani gjyqin dhe zhduku nga jeta ime dhe saper femijen nuk me pyet fare sepse i vjen inat se un nuk kthehem me ne ate shtepi edhe pse me besoni seshte fare e leht te rish tek prinderit me femije por nuk kam cfare te bej ai njeri nuk me deshi kurre vetem me genjente mashtronte me vjen keq per femijen tim me dhemb xhanin qe s munda ti jap nje familje sic duhej po e di qe ai sme do ju lutem me jepni nje mendim tuajin cdo benit ju ne kete situat respekte.