Kur e kuptova se kishte burri dashnore lypa ndihme nga vjehrria por ata me kthyen shpinen dhe me than... | Histori Të Jetës

Kur e kuptova se kishte burri dashnore lypa ndihme nga vjehrria por ata me kthyen shpinen dhe me than…

Kur e kuptova se kishte burri dashnore lypa ndihme nga vjehrria por ata me kthyen shpinen dhe me than… – Pershendetje ju lutem anonim jam nje nene 24 vjeqare ka nje vajz 1 vit un me burrin tim jem bashk qe 4 vite kemi kalu shhumm mir jemi kan qift te gjith na kan mar lakmi kam pas shok shoqe gjithqkaa po tash ket vere burri shkoi te punoii per sezon tha po shkoi me ja ndreq jeten vajzes edhe ty mir shkoi u merzitaa shummm un rrisha edhe te vjehrria edhe te familja jem per to gjdoo nat kajsha um mungojke sum ka ndodh mu nda na dy kurr folshim gjdo dit viber skyp poo 1mui para se mu thy aj ne kosov gjithqka ndryshooi nuk ishte aj personi qe njofta un nuk me thirrke as kurgjoo erdh dita aj erdh ks kishte ndryshu shum nuk mu afrojke as mu as qikes hiq vetem dilke deri von mengjess un u merZitsha shumm ja nisi edhe me pi ni nat erdh 4edhe un pritsha qut gjith ja pash maicen e ti nje shej te karminit ngjyr pembe thash je tum tradhtuu u shtym shum me fjal aj me maltretui aq shumm shum kur mendoi me vjen te qaj u qova ne mengjes ishte dille me pyten vjehrria qka ki ftyr qka ki trup un veq kajsha vjehrrin inkomm shhum te mir sillen me mu mir shum i du si prinderit e mi i tregova te gjitha e i than burri qka i ke ba aj ja nisi tu rrjet kjo folke keq per juve edhe e maltretua une se po fol lidhje palidhje per juve se kerkush sosht ka e tradhton kerkon, krejtsisht rrejti a une e kisha sikletin tjeter kerkush ska fol keq per ta po ata meniher mendun qe qashtu o.. i thash aj e ka dikon nuk me besojshin kaluan 2 dit qishtut un ka mora telin tinxa ja mar nr asaj vajzes un i thash vjherrive te mi kom deshmi aj osht me dikon prap sme besojshin u. thirra at qiken ne tel i thash jam gruja … tha kush jo so vertet ajo pa martu thash hyr fb aj ka gru thmi u vertetua gjithqka i tregova vjherrive kuptan qe un sjam fajtore me kerkuan falje burri u nnda nga ajo vajza un jam dal me at qiken kom pi kafe te gjitha mi ka teegu qysh ka qen tash burri me kerkon falje gjdo minut bon gjithqka per mu poo un sjam e lumtur jam shkatrru shumm mu nda um dhimet qika mu rrit pa bab qiken sja la kurr kti nuk i besoii as nje fjal te veteme kti jamm shhummm e lendumee…me falni nashta zgjata pak po deshta te di se ma mir qe kom nejt jom bo kurabn o thmia a mu nda me lan pa baba qiken naten e mir te gjithvee…..