Kunata me ofendon para burrit, ai nuk ka guxim te ja kthej fjalen motres... | Histori Të Jetës

Kunata me ofendon para burrit, ai nuk ka guxim te ja kthej fjalen motres…

Kunata me ofendon para burrit, ai nuk ka guxim te ja kthej fjalen motres… – pershendetje deshe edhe un ta shkruaj historin time ne ket faqe se e percjelli qdo nat.jam nje nen 36vjeqare deshta sado pak te mar ndonje keshill nga ju lexues te dashur jam e martuar qe 10vite ka dy femij.ne moshen 20vjeqare jam njoftuar me burrin tim qe tash jetoj me te per plot 5vite jem kon neclidhje tani erdh edhe koha u martuam dhe gjithqak shkojke mir me burrin por me familjen e tij jo qdo nat qe jam shku te flej e kam mallku diten qe jam ardh ne ket shpi dhe ka ndodh qe deri ne mengjes kam kajt deri sa nje dit me preken edhe ne moral lloj lloj fjal kunatat motrat e burrit jo ke qen e martuar para se te jesh me vllaun ton veq vllau jon qe te ka marr ty e qisi sene ne ato momente jam ndi nuk di as vet i kam mallku me shpirt se boll vuajtje kishe mirpo ne at koh nuk e kam dit qe kisha pas edhe nje problem me shendetin kancer ne miter jam operu tash ka me i kry terapiat po pe ndi veten shum te dobet dhe me stres dhe vetem po qaj tash edhe ne ket koh qe po ju shkruaj jam me lot ne sy qe prej qe jam martu as edhe nje dit te mir nuk e kam pas burri me perkrah per gjithqka un me kunata nuk kam fol me asnjeher dhe e din zoti qe nese i mbylli syt asnjeher nuk do te ja fali qka me kan bo nganjeher them me veten te jav fali hatri i burrit se edhe ai po ndihet keq pran prinderve te vet po prap them jo se shum te kqia me kan bo tash mu ka lajmru edhe dikund tjeter kanceri se e kam malinj me metastaza deri ketu jan femija ata qe me kan mbajt ne jet vajzen e kam 9vjeqe dhe djalin 7vjeq do te mundohem per ta dhe Allahu esht ai qe vendos per gjithqka ju pershendes kaloni nje nat te bukur. Po do te shtoj edhe diqka që njeriu ne jet duhet te jetoj vetem per veten mos ti ndegjon fjalet e lloj lloj njeriu te dobet se ai qe nuk kish moral per vete mundohet që ta bej edhe dikon ashtu te thot lloj lloj fjal por Allahu esht ai qe vendos per gjithqka ishalla kam sukses me ndihmojn terapiat dhe tash e tutje do te mundohem te jetoj vetem per femijet e mi dhe burrin po prap po e kam at merzin qe nuk po muj ta largoj vetem ndalem i shikoj femijët dhe qaj them me vete ndoshta me mund smundja dhe mbesin pa mua qe aq shum me dojn keto vite i kan bo asnjeher pa mua nuk kan fjet deri sa jam shuku ne operim po Allahu gjithqka ne dor e ka sprovat jan per qdo njeri ju pershendes Allahu i ndihmoft qdo te smuri ku do qe gjindet