Ktyne ne KS ja u jep gishtin te marrin edhe doren, s'kena aq shume pare sa me ju ble edhe vitaminat e fmive! | Histori Të Jetës

Shqiptarve

Ktyne ne KS ja u jep gishtin te marrin edhe doren, s’kena aq shume pare sa me ju ble edhe vitaminat e fmive!

Ktyne ne KS ja u jep gishtin te marrin edhe doren, s’kena aq shume pare sa me ju ble edhe vitaminat e fmive! – Anonime ju lutem, pershendetje te gjitheve jeni shume te mire deshta Te tregoj edhe une historin time Apo si te them hallin time te qaj jemi ne gyrbet jetojm punojm por burri e ka familjen ne kosov ne rregull kan marr pare sa kan mujt prej neve nat kuptimin me deshire ka dergu burri edhe prind i ka gjall dhe normal pse mos me dergu Kur Te osht nevoja sjam kundra por jo edhe me tepru se shqiptarve jav jep gishtin te marrin edhe doren po leje prind e tina edhe krejt jan ne rroga po atu nuk dihet ka sa po shkon pasuli. Une spo muj mej kuptu ky motrat i ka ato krejt te martume krejt lypin pare tesha kokrra ilaqe o zot deri edhe vitamina se femija ju ik apetiti, kepuca pume o zot o zot Kurr skam ni Bre keshtu edhe nersy Te thojn pa tro marre kan qellu ne burra te kqij as si marrin as si bin sikur bija krejt kta mej marr mej pru me ba shitore une jam pa fjal tashti ja kan nis mej lyp burrit pare qona Te Blejna ket at une jam lodh Na kemi femij kemi gjitha fakturat mej pagu une spo di qfar bija jan ato po vllaut duhet  mej ndihmu e jo Veq mej Marr pa pik marre se prind I Kan rrit ne ket menyr sepse bija kur te martohet ka familjar e vet burrin femija mirren me te e jo vllau gjithe gjithe jam teper e lodhur nga kjo gjendje spo ka kush ju thot stop oj lypse se spo dishin Kurr mu ndal lum Aj qe Ka bija Te Mira e mjer ajo shtepi qe Ka berllog se bija mire ta gezon shtepin e kto te burrit tem veq me lyp sdin tjeter pa pik turpi ishin o zot vdeka po me del problem edhe me burr Tani. Spo muj I baj vetem cigare po pi mbarova. Ju pershendes!