Krejt ne rregull qe na i mban kunati paret, por Ai asnihere nuk mendon per fmit e mi a kan me vesh a me ngren! | Histori Të Jetës
i mban kunati paret

Krejt ne rregull qe na i mban kunati paret, por Ai asnihere nuk mendon per fmit e mi a kan me vesh a me ngren!

Krejt ne rregull qe na i mban kunati paret, por Ai asnihere nuk mendon per fmit e mi a kan me vesh a me ngren! – Pershendetje histori te jetes faleminderit qe ndani koh per neve dhe na kshilloni jam ne nje pozit shum te keqe jam e martuar dhe kam dy femij jetoj ne shtepi me burrin vjerrin kunati kunata burri im mbas marteses filloj te me mashtronte me fb te ndryshme tu shkru me femra tjera foto palidhje po hatri femijve ja fala ky punon kam punu edhe vet po tash po duhet mu kujdes per femit burri im punon po ashtu edhe kunati i mban parat kejt ne rregull mirpo aj asniere nuk mendon per fmit e mi a kan me vesh me ngren si bebe qe e kam nuk mun me ngren ushiqm si ne asnier nuk kam as per veti qka te vesh as per fmit kursje aj grujes fmis vet kejt origjinale sene me honger a fmit e mi kshyrin padrejtsi o kjo vjerra mban anen e atynve se mu asnier sem ka dasht per nuse se dojke per djal te vet nuse me letra nier un me dal me burr vjerra ka ni jav sem fol a ata dalin edhe ju thot dilni se te ri jeni po une hala 26 vjet edhe un po kam nevoj per gjana personale si femer e fmit e mi burri jem nuk fol ka pare per kafe cigare u kry as si intereson per neve kur nuk ka pare kuptoj edhe un jetoj qysh don zoti amo me pas edhe mu kan ma e dallumja kjo mshkatrroj jam e semur pi astmes as per ilaqe kontrolla skam baba jem mjep tu pas burri tu punu spo di qka me bo ju lutna a than burrit ndaju puno nveti thot shko si mes pelqejn te baba jot a knej shum veshtir kur pi shoj fmit e mi dath jetojm me ni shpi tjeter kush me bo sefa po ma djegin shpyrtin sdi qa te boj i kam ni bebe se vet kisha punu edhe sju kish mungu sen fmive te mi mu nda kejt edhe qysh me mujt mi lan fmin hala ma keq si kshyrin hiq qka mkishit than me vepru ju lutna un nuk jam ni person qe e du luksin e tjera sene po veq mes ti shoh qeshtu fmit e mi ani pse per veti heki spe kom gajle spo muj me duru ma pom dhimen fmit burrin veq per veti nese ka se ka dert per neve knej me ofendon fb te ndryshme chata ja zbulova krejt edhe ja fala per hater fmive po kjo qe kurr skujdeset per neve qka te bej ju lutna me kshilloni anonim ju lutem.