Ka 4 vite qe Vjehrra dhe Vjehrri me gjykojn se skam femij, Burrin nuk e kam ne krah por do t'ia... | Histori Të Jetës
Ka 4 vite

Ka 4 vite qe Vjehrra dhe Vjehrri me gjykojn se skam femij, Burrin nuk e kam ne krah por do t’ia…

Ka 4 vite qe Vjehrra dhe Vjehrri me gjykojn se skam femij, Burrin nuk e kam ne krah por do t’ia… – Hello….anonim ju lutem se fb motres esht…Jam nje vajz e martuar 23 vjecare jetoj jasht shtetit po kam prb…jam e martuar qe 4 vite por skam fmi se zoti kur te thone ndoshta dot me jep, vjerra ime flet qe une skam fmi knej anej neyse spo na nin cka thot ajo perderisa burri me mban une e dua por aj se dii Problemi esht qe 4 vite gjithmon vjerri e vjerra me gjydikojn flasin keq per mua me krejt por burri spo me del krah aspak dhe kjo gje me dhem shum, une thjesht i dal krah vetit tem se kur e shoh qe ajo spo flet per mua dhe une flas se nese spo flas me quajn sikur spo kuptoj gje!!
Une kam ik e kam Len familjen se Ata spo dojshain qe une ta marr kete por prap ika i kam Ra pishmanit po skam cka me ba s’ dua tju mbarroj ftyren familjes teme qe dua Ta loj edhe pse e dua po besoni qe kam frik Mos e marr deni semundje se jam ka e humb edhe mendjen denihere ma kan humb krejt gjithmon n kemb sa t ulem pak Ata flasin se une ulem jam nuse duhet me nejt n kemb po une jam shpirt e jam rrit si Princess te familja ime…me besoni dua t ikkk lark kshtu e di qe nuk loj fmi pa nane se skam per t Len kur i thom burrit dmth une nuk vlej asgje per ty ma ban jo une ni here mendoj per familjen teme shoqerin ti je e fundit sdi cka t bej smun u tregoj edhe familjes se me thuan siq e lype e xhete. ..me falni shum shkrujta flm..