Ka 2 vite qe Burri im eshte lidhur me nje femer qe eshte 5 vite me e madhe se Une, kishin bere plane qe te me... | Histori Të Jetës

2 vite

Ka 2 vite qe Burri im eshte lidhur me nje femer qe eshte 5 vite me e madhe se Une, kishin bere plane qe te me…

Ka 2 vite qe Burri im eshte lidhur me nje femer qe eshte 5 vite me e madhe se Une, kishin bere plane qe te me… – Pershendetje.Ju lutem anonim.Jam 40 vjec ,e martuar qe prej 15 vitesh dhe me 3 femi.Burrin e kam njohur vete dhe te dy rame dakort per martese.Ai eshte 12 vjet me I madh dhe une me te kam provuar dashurine,embelsine dhe vuajtjen.Ai ka qene mashkulli I pare per mua dhe I vetem deri tani.Ai kishte kaluar disa pervoja para meje,me 2 femra edhe kishte bashkejetuar.Martesa jone ka pasur ulje dhe ngritje,me ka tradhetuar shume here,por prap mua me donte,ose keshtu me dukej mua.Ka 2 vite qe ai eshte lidhur me nje femer tjeter qe eshte 5 vjet me e madhe se une,nje grua qe ka bashkejetuar me shum meshkuj,e cila ka nje vajze 20 vjec.Kur kam lexuar sms-te qe shkembenin se kam dashur veten. Kishin vendosur qe mua te me mbanin sherbetore,me quanin katunare dhe qe do te me luanin nga ment.Ai qe I betohej asaj per dashuri te perjetshme dhe se do ishte baba per vajzen e saj.Shume e shume fjale te tjera,foto,video.Pasi u clirova duke qare me ze e mbyllur ne dhome ,mblodha veten dhe iu drejtova gjykates per divorc.Ketu u hasa me nje problem tjeter.Une duhet te dilja nga shtepia,per momentin jam pa pune edhe pse me shkolle te larte e me master.Ku te shkoja me 3 fmi.U detyrova te terhiqem nga divorci.Une tani bej nje jete skandal me shpese per te gjetur nje pune te hajrit qe te mund tia dal e vetme.Une jetoj ne Tirane.Jam munduar te gjej ndonje zgjidhje tjeter,por nuk di.Flm qe harxhuat kohen tuaj per historine time.Pres keshilla,sugjerime.