Princeshen

Ju djem me pas Princeshen, vjen ni ku** per dy minuta ja u fshin trunin, si do Vjehrra qe pi dojn rejat per reklam!

Ju djem me pas Princeshen, vjen ni ku** per dy minuta ja u fshin trunin, si do Vjehrra qe pi dojn rejat per reklam! – Pershendetje stafi i histroi te jetes dhe ju lexues te rregullt besoni qe sun po rri pa e than ata qka e kam n zemer edhe une jom lexuse e rregullt e bash per ket arsye po lexoj histroi te ndryshme ja um la e lash .. kum kalu kaq vite e llojlloj tema te tjera amo ni gje po du me than se edhe ju komentust pom shkoni nerva me do komente katastrof qe pi boni… Ni njeri qka e poston ni histori aj ka nevoj per ndimen e juaj e jo me bo per spital ju tashti problemi pse po tradhtojn djemt edhe qikat osht shum i kjart … Djemt: me pas princeshen vjen ni ku** per dy minuta ja u fshin trunin, mfalni nshprehje a e dini per qka se e kini synin unt si do vjerra qe pi dojn rejat per reklam qashtu edhe ju djemt jeni mfal qe po shprehna amo shum jeni avanturista n rini sa qe kur vje koha e fejeses e marteses e gjeni ndoshta nje qik t mire po sja dini vleren i lypni ato tlazdrumet per qata vjen te ndamja se skan than kot ..ujku qimen e ndrron po zanatin se harron ..edhe tek vjazat : Ngoni qika nese e gjeni fatin e juaj nje her mundoni mos mi dhan asnje shkak qe aj mu nda pi juve ju po boni gjith at mund me vite po kaloni e nfund pse ju mteket atij mu ndaa, spo tham me i shku me zor amo besomeni qe fjala e mire e zbut cilin do djal nese e leni krenarin anash edhe folni me butsi me qat person qe e dashuroni atehere kini me vrejt edhe vet qe kini me kalu shum mire. Qka pot kushton mja bo rrafsh se sot ka ardh njerzimi vet kshtu jon modernizu edhe spo ju intereson per ni fjal goje tle si djali si qika… Amo e keni ni kshill pi meje se edhe une kom pas shume histori jete qe vetem me fjal tmira me sjellje tmira me karakter tmire… Kini me kan tlumtur hiq mos i jepni arsye mu nda se aj qe ka menen mu nda e di qe osht e pamunder me pas njerz jo temeperament jo gjaknxet. Amo spaku tentoni qet zgjidhje edhe kini me kalu mire shpresoj. Se aj qe e ka menen mu nda aj tqet jashtkontrrolles me fajin e vet edhe nfund fajtore tle ty per qata fjala e mire e mbyt edhe armikun thuhet ni fjal e urt. Ne fund per mos me zgjat me teper po du me than fjalen e fundit. Um tradhtoj sum tradhtoj ..o vajza sot ska djal qe nuk tradhton po me e mira osht qe mos hulumtoni shum naper rrjete sociale se kurr skeni me u bo rahat gjith kini me deshtu gjene ni djal e trusni qaty mundoheni met mire e jo agresive e nervoze se jo niher po plot her ka me ju ra mu nda sot ka ardh koha shkurt e shqip me mujt me gjet ni djal e mu rahatu mujte qysh mujte se femna shum jon bo plus dikujt po i ik gjenerata. Ajo spo asht veq gjenerata jote po shum e shum gjenerata tjera mbas teje po vin qika mat reja ma taze kshtu qe sinqerisht gjene ni djal e rahatonu mos boni shum pytje se kush gutet perm**** thojn hajtt me rendesi me pas ti ata burr e at tradhtoj a nuk tradhtoj more njerzimi ka ardh qeshtu sun e ndryshon secili mashkull e pret mundesin met tradhtu …po let tradhton hajt se nuk ju hargjohet kurgjo amo ju per mos me vujt tan jeten mju shku me vujt per tulifar djali trusni qaty e mos bani za …mfal pash zotin qe e zgjata amo fjala pe qet fjalen ju uroj suksese dhe shum fat juve lexus te dashur edhe stafit te histroris in shaa allah 2015 eshte nje vite i mbar per gjith popullin shqiptar.