Jemi te pa ndar e dua shume, por problemi esht se Ai eshte shume vite para meje dhe ka familje eshte i martuar! | Histori Të Jetës
martuar

Jemi te pa ndar e dua shume, por problemi esht se Ai eshte shume vite para meje dhe ka familje eshte i martuar!

Jemi te pa ndar e dua shume, por problemi esht se Ai eshte shume vite para meje dhe ka familje eshte i martuar! – Pershendetje dua qe edhe un te shpreh historin time ketu sepse shoh qe te gjith drejtohen ne ket faqe per brengat e tyre Jam nje vajz 26 vjeqare punoj si menaxhere kam nje jet shum te mir Para 2 viteve takova nje shok timin qe e njoh gati 10 vite dhe meqense kishte kaluar koh qe nuk ishim par me ftoj per kafe Por aj me vete kishte sjell edhe nje shok Un kur e pash u nervozova se pse kishte sjell dike te panjohur Por thash ok haj Dhe u ulem pijm kafe biseduam dhe shoku me la nje leter ne dor Aty kishte shkruar nr e shokut un sedija Neser e telefonova me mendimin se esht shoku im Por doli aj djali Dhe aty filluam te bisedojm dita dites u afruam me shum E tani jemi te pa ndar por problemi esht se aj esht shum vite para meje dhe ka familje esht i martuar Un e dija ket por sdoja te ndahesha sepse me pelqente shum Tani me e dua si e chemndur edhe aj me don njejt Jemi xhdo kund bashk Ee tani problemi esht se mendoj aj ka familje ka femij e mua me ikin vitet kot Edhe pse behem keq shum kur mendoj ndarjen me at qaj me dhem shpirti Kam nje ofert nga nje djal nga kumanova familja me thojn esht djal i mir jeton ne austri Un e kam par si figur po smund ta gjykoj ne pamje sepse Allahu na ka krijuar te gjithve Ama hiq be sme pershtatet aspak me stilin tim Dhe nuk e dua aspak ama hiq Si te jetoj me dike qe nuk e dua aspak Ne tjetren an kam nje shoqe ne itali ajo me propozon qe te shkoj atje dhe te hapim nje biznes sepse un i flas 5 gjuh te ndryshme Familja sme len te largohem thon joo atje sepse kan frig mos me ndodh diqka e keqe Nga ana tjeter i dashuri me dhimbet ne shpirt Largimin nga aj keq do e perballoj ndoshta do perfundoj ne spital Sdij qfar te bej A ta mar nje bilet e te iki nga te gjith per nje jet me te mir larg nga vendlindja apo te degjoj familjen ose te jem me te dashurin Me jepni nje mendim ju lutem e dij se jam gabim qe kam qen me dike me familje ama te gjith duhet ta kuptoni sepse e doja e dua dhe gjithmon do ta dua edhe pse sdo jem bashk Ju lutem nje keshill si tja bej Te iki tek shoqja te martohem apo te vazhdoj si jam jam ne hall besoni Po ju them sinqerisht qe dua nje mendim nga ju.