Jemi ne karantine dhe nuk kam mundesi te vi atje ku je Ëngjellusha ime, mos u genje nga fjalet qe ti thonë se... | Histori Të Jetës

ne karantine

Jemi ne karantine dhe nuk kam mundesi te vi atje ku je Ëngjellusha ime, mos u genje nga fjalet qe ti thonë se…

Jemi ne karantine dhe nuk kam mundesi te vi atje ku je Ëngjellusha ime, mos u genje nga fjalet qe ti thonë se… – Jam prap ai djali ju lutem postone histori te jetës, do shkruaj prap per ty mjellma ime. Une ate femer e njoha ktu tek histori te jetës ajo esht komentuese tek kjo faqe te lutem X a me hiq bllokun prano te flasesh me mua, jam ne karantine dhe nuk kam mundesi te vi atje ku je ëngjellusha ime, Dua te takoj e ti them duke te par ne sy ta kuptosh qe kurr nuk te kam genjyer! Nuk ishte dashuri me shkronja por ne e perjetuam edhe live me takime , jemi takuar disa here zeshkanja ime te lutem me jep një mundesi qe ti them keto qe kam? Nuk e di nëse ke par historine qe esht postuar nese e sheh të lutem mu lajmero, mes nesh kurr nuk kishte tradhëti nuk kishte genjeshtra mos lejo qe te prishet kjo per nje keqkuptim, të dua me shum se veten time te lutem mos ik , sepse askush ska për te dhen dashuri te sinqert si une, mos u genje nga fjalet qe ti thonë mos lejo te futet nje përson i 3 ne mes, ate nuk mund ta duroj, do me shkaterrosh mua dhe veten, ti me zgjate doren kur isha ne gjendje shum te rënd me bëre qe te dashuroj pa fund, ti ishe fajtorë qe me fute ne rrjetën tendë nuk kam faj un ce të dua, tani nuk lejoj të largohesh pa asnje sqarim? Ti nuk e lë mua kur un kerkova ta bësh tani esht radha ime nuk të le unë ty, nuk mund të vendos të jem me nje femër tjetër duke të pas ty ne zemrën time, ti më mësove te kuptoj rëndesin e dashuris dhe si duhet te dashurosh vërtet , jam i gatshem te kap dorën tënde dhe te bashkohemi , drenusha ime e di që më don edhe ti mua te lutëm mos lejo te prishet gjdo gjë, e urrej gjdo gjë pa ty. Eja me kap dorën sikur dikur te shetisim Prishtinën, ky vend nuk ësht i bukur pa ty lejo qe të dëshmoj dashurine qe kam per ty, kujtoj netët dhe ditet kur ishim bashk ti je një femer e fort dhe kurr nuk u dorzove luftove për dashurin ton tē lutem mos u dorezo me jep edhe nje mundësi e bukura ime mos më bej qe ta urrej veten dhe jeten sepse pa ty nuk mundem te dua shummm X jot. Ju lutem histori te jetes mos i ndryshoni historin postoje siq e kam shkruar ju lutem ma postoni!