Jam nje mashkull 38 vjec dhe kam nje vajze, kur isha ne KS e pash nje vajze qe me pelqej, Ajo u afru per t'ma... | Histori Të Jetës
mashkull

Jam nje mashkull 38 vjec dhe kam nje vajze, kur isha ne KS e pash nje vajze qe me pelqej, Ajo u afru per t’ma…

Jam nje mashkull 38 vjec dhe kam nje vajze, kur isha ne KS e pash nje vajze qe me pelqej, Ajo u afru per t’ma… – Ju pershendes ju te ksaj faqe dhe lexusit e ksaj faqe dhe ju kisha lut tma postoni kete shkr** timin sa ma shpejt Un nuk do shkruj naj histori si shum persona ketu te gjata veq shkurtimish veq ju kisha lut mos mem ofendu se shum njerez po folshin fjal te ndyra e me mir nese ni shkr** sju pelqen mos me lexu hiq se ne ofendu, Ni shok i jemi me foli para dy ditve per ket faqe dhe meqe un skam fesbuk po ju shkruj prej fesbukit tij. Faqe shum e mir dhe i kam lexu muj me than nja 40 shkr**e edhe shum histori te ndryshme kish pat prej atyre qe me.pelqyn shum por pat edhe jo interesante shum shkr**e njerzit nuk i shprehin me tjert ne viseda se ju vhen marre e letu shprehet me let sepse ketu nuk njifen por ata kerkojn ndihm e duhet mi ndihmu dikush qe ka pas raste te njajta por i kqyra do shkr**e ne qdo tem shum njerez po shkrujshin thush ti qe ata i dijn krejt ne qdo perjetim kish disa qe po shkrujshin un kisha than le te shkrujn ata qe mujn me nimu e jo gjith tu kritiku e jo me shajt sa palidhje por shyqyr sjan krejt ashtu se shum njerez ne pergjegje jan shum te sinqert. Po dal tash ne tem ose ne shkr**in tem se perqka po ju shkruj e nashta dikush munet me ma dhan ose naj kshill ose naj mendim ose propozim e nese mkritiokoni qe skam dit me shkru shum mir un skam kry shkoll ne kosov me shkru shqip mir por jam munu me ru gjuhen edhe pse flas shum mir shqip e me shkru nuk shkruj mir Un kam lindur ne zvicerr dhe tash i kam 38 vjet prind e mi paten emigruar moti un e pata kry shkollen atje por prind shpesh kan ardh ne ks e edhe un ke ta kshtu qe prindrit gjith me paten than me njoft ni shqiptare kshtu disa te njofshem ma kan njoftu ni kosovare fillova mu njoft me mir dhe u fejum dy vjet kena nejt tfejum dhe ka shku shum mir por masandej ajo ndryshoi dhe te gjitha ato fjal qe i kishim fol ne fillim ndryshun dhe ma von e kuptum qe smujna me ba bashk dhe vendosem me u nda dikush munet me than faji im tjert faji saj spo e spjegoj ne detale por nuk mujtem me ba bashk tash e kena ni vajz e tash i ka 6 vjet por jeton me nenen e un e shof qdo vikend ose shpesh e marr edhe unë, tash un kam ardh ne pushim ne kosov para 3 dite dhe kam me nejt edhe 2 jav e meqe nuk kam shum shoqri ne kosov kisha pas deshir ta njof ni kosovare per shoqri e nuk i dihet ndoshta me qene fat me von mund te lind edhe dashuria mes nesh por skam deshir me i premtu dikujt me.i thene veq du me gjet nje vajz per martes pa e njoft mir. E di qe kudo shkojsh ka njerez te mir por thash un nuk njof shum njerez ketu e eshte edhe bajat me dal me pi kafe vet diqysh po mdoket krejt po me kqyrin kaniher po tham pse jam ardh me nejt vet po qe po du me besu qe mund te lidhna me diken ne shoqeri ni dit pershembull dola ne ni qytet vet ne ni restorant e pash ni vajz ish kan me familje ma mur mendja edhd ajo jeton ne perendim e mi dha shenjat me fol me te por sa nejtem smujta me ja dhan numrin ose me ja marr asaj dola jasht me dhez ni cigare mas 3 minutave dul edhd ajo por mbrapa i dul motra dhe smujti me fol me mu kaniher po menoj pse dikush kur ti pelqen dikujna smunen me fol bashk bile pse jo me pi ni kafe bashk e meqe i lexova shum shkr**e ketu thash si dihet ndoahta ka dikush fatin si twmin don nashta me pas shoqeri e ska munsi po ju tham atyre vajzav qe jan te mbyllur ne vete e dojn me njoft dikend mis rrin mbyllur por dilni edhe mos ezitoni por nese dikush ju pelqen shkoni e folni edhe nese sesht fat i yti ai qe folni me te mubdet me kan ni shok i mir.un deshta me ahkru ma pak por po me doket e zgata shum . Faliminderit per mirkuptim je shkr**in tim ju pershendes te gjitheve ata qe e lexojn e nuk ofendojn mos ofendoni por munoni me kuptu dikend e mos kritikoni veq me kritiku kisha than ato qe deshirojn ta njofin dikend mujt ta lejn adresen tek histori te jetes ose me shkru ne ndonji koment e un ju shkruj. Ju pershendes te gjidheve.