Jam ne lidhje me nje mashkull te zi,Po me vjen marre nga djali im se nuk po di qysh me i tregu dhe... | Histori Të Jetës

Jam ne lidhje me nje mashkull te zi,Po me vjen marre nga djali im se nuk po di qysh me i tregu dhe…

Jam ne lidhje me nje mashkull te zi,Po me vjen marre nga djali im se nuk po di qysh me i tregu dhe…-Pershendje jam nje Grua nga Ferizaj jetoj tani qe 7 Vite ne itali 43 vjeqare Burri esht ne zvicer qe 12 vite dhe prej qe ka shku pa dokumenta esht ai dhe nuk i ka interesu me ardh me na pa qe na ka lan vetem.mue dhe djalin dhe besoj qe ka lidhje dhe me naj tjeter por nuk kam qen xheloze dhe nuk me intereson me se si jeton ai por kam nje breng tjeter ktu tani ne itali dhe dashta kshill nga komentuesit kam qen e martuar me shiptar por si thash me lart ai qe 12 vite ne zvicer dhe kam nje Djal me ta qe tani Djali mi ka mbush 18 vite por qe 12 vite nuk jetoj me burrin ka shku qe 12 vite ne zvicer dhe nuk kem pas qaq ndima prej ti jom mundu qysh kam mujt kam rrit djalin kam punu dhe sa kam qen kosov qa kam muit ja kem.dal tani qe 8 vite kam ardh ne itali bashk me djalin i kem rregullu dokumentat me azil un tani ktu punoj jem.drejtu mir por tani qe 2 vite jam.Lidhje me nje djal ai tani ka 32 vite dhe nuk i pengon qe un kam me shum vite se ai dhe nuk i pengon qe kam.djalin dhe i pelqen te shoqerohet shum me djalin afrohet shum me te i fol dhe me thot qe te bashkjetojm bashk por problemi esht qe ai nuk esht shiptar dhe esht i zi mua nuk me pengon ajo as qe nuk esht shiptar dhe qe esht i zi por nuk e di si te shprehem me djalin esht pak i rritun dhe nuk di ai tja qeli kte tem edhe djali mka pa me ta ne banes duke ndeit dhe e ka kuptu por djali esht shum i marrshum edhe pse e ka kuptu ende nuk me permend asgje behet sikur nuk din asgje mue pom.pengon mashum sikur tum kish than ose tum kish bertit isha ndi memir edhe pse jam mami tina por ai nuk po shprehet dhe pe mban ne vete dhe un po ngushtohem qe tja qeli temen sikur te po rrin shum shtrengushem pi vje marre dhe nuk po.shprehet te ishte shiptar besoj sdo e kisha pas kshtu shtir ti tregoj por nuk po di edhe pse esht djali i kuptushem.i marrshum shum nuk po di si ti shprehem se po ma shum po du edhe ai mos pe qel temen po ai nuk po permen asgje nga ai sun po largohem nuk di si tja bej problemin kryesor e kom tek djali jem se per tjeter gje nuk ma nin tek e fundit secili kemi te drejt te dashurojme pa mar parasysh moshen dhe vitet qe i kemi jeta shpesh her din me qen e gjat dhe gjate ketij rrugetimi nuk mund te qendrosh e vetme neser djali martohet me kon do mbes un ?Per ket arsye une shkruajta ketu ne mesin e juv duke shpresu shum qe do mar keshilla te mira dhe te duhurat nga ju te dashur komentues nese ka mundesi nga komentuesit nje kshill te ishte dikush ne poziten time.si ja kishit ber edi se ka dhe asi qe jan kundra por un kerkoj nje kshill nga ata komentuesit e sinqert dhe pa fyerje