Jam ndar por kam nje femij nga kjo martes e trisht, familja me thojn se duhet te martohesh nuk bene qe... | Histori Të Jetës

kam nje femij

Jam ndar por kam nje femij nga kjo martes e trisht, familja me thojn se duhet te martohesh nuk bene qe…

Jam ndar por kam nje femij nga kjo martes e trisht, familja me thojn se duhet te martohesh nuk bene qe… – Prsh dua te ndaj ne histori jete meju te dashur ju lus te jet anonim un jam një vajz 27 vjeqare kam qen emartuar kam jetur 4 vite dhe ish buri im ka qen ne rugët e gabuara me drog alokol me hajni dhe te ghitha te keqijat un tash me jom dar nga ai qysh qe 3 vite dhe kam një femi ne fillim te marteses ishim shum mir te lumtur por ani mbas ni kohe te shkurtër martesore filloi me kto gjana dhe mua me kercenojke me refke po ashtu dhe femin tash shum shpresat mukan shua ndaj meshkujve se mendoj se prap me ndodh e njejta gjë familja ime me thot pse nuk e gjen dikënd dhe tmartohesh por un nuk besoj ne meshkuj tash me me fjen keq qe e them këtë fjal per te gjith meshkujt po ashtu un mendoj se e kam kaluar nje martes shum te trishtuar nga nje her mendoj them qe ta gjej dikon por prap ftofem ndaj keti vendimi qe ta mar kam biseduar me nje djal x anonim ne fb kemi dalur vetem per te pir caffe nuk kemi pas diqka me shum por dhe aj filloj me genjeshtra dhe mashtrime per at nuk mundem me besu më ne asjë mashkull dhe prap mem ardh shanca me dal menje djal apo me bisedu pram nuk mundem mi besu ashtu siq duhet ti besosh nje njeriut 100% edhe pse jam e re dhe kam femi un kom deshir te martohem me nje njeri i cili me don kshtu siq jav pavarsisht rethanav qe te kem nje jet normale po sedi ka nje dit qe del te me don dikush sinqerisht per kshtu siq jam dhe qe tvjen koha qe ti besoj nje mashkullit qe me do vertet pa genjeshta e mashtrime ju pershendes nga zemra te gjithve nga anonimja