Jam i dashuruar ne nje grua te martuar,kur eshte te nana flasim gjdo dite,e dua shume nuk mundem te jetoj pa te... | Histori Të Jetës
jasht shtetit

Jam i dashuruar ne nje grua te martuar,kur eshte te nana flasim gjdo dite,e dua shume nuk mundem te jetoj pa te…

Jam i dashuruar ne nje grua te martuar,kur eshte te nana flasim gjdo dite,e dua shume nuk mundem te jetoj pa te…-Pershendetje te gjitheve deshta te ndaj një Histori me ju lutem te mbetem Anonim . Jam lexues i rregullt e kesaj faqe, gjithmone i percjelli historit e secilit prej jush. Jam një djal 27 wjeqar jam lindur në Slloveni jetoj Kosow jam Beqar Studjoj Mjeksin dhe punoj ne Spitalin e shtetit Gjinekologji . Jam i dashurar në një gru te martuar ajo ka dy fëmij është 31 wjqare porë me besoni një gjë është shum e bukur sikur te jet 20 wjeqare ska femer mat bukur ma terheqese . Un ket e njoftowa në rrjete seciale në një aplikacion bisedonim me pas ja kerkowa snapchatin pastaj me dha mandej filluam te bisedonim me besoni wetem si fillowa te bisedojm ja degjowa zërin mund te them se fillowa te ndjej diqka per te u dashurowa folshum non stop 24 H diten naten telefoni qel. Un weq komngulja me taku ajo nuk pranoi 3 muaj nuk u takum pas 3 muaj menxi arrita te bind dhe u takuam nje dit erdhi isha ne pun dhe me solli Dhurat një orë dore dhe në at kuti kishe një leter ku me tregoi per gjith jeten e saj aty kuptowa se ajo ishte e martuar se dhe kishte fy femij pasi e lexoja letren . Ajo weq kerkonte te nderprejm kontaktin un asesi nuk pranowa pasi qe e pash ishe shum e bukur shum shum dhe nuk me interesoi se a esht e martuar a ke fëmij pastaj filluam prap te flisnim me telefon dhe takoheshemi por me besoni nje gje e dashuroj shum me gjith zemer dhe shpirt e dua me shum se çdo gjë ne ket jet ajo per mua është një dhurat e qmuar dhe shum me wler e falenderoj Zotin si ma ka dergu ket engjëll si dhurat tani dhe disa muaj bëjm 1 wit se jemi ne lidhje un te them drejten kam menduar disa her qe te mar nga ajo familje ku jeton ajo ta iku por ajo nuk pranon dhe pse shum me don shum i dhimen fmija mej lan burrin nuk e don aspak kemi prowu disa menyra qe te jemi bashk por skemi pas suksese nuk mundemi te ja dalim por un i kam premtu se asnje her nuk do heq dor nuk do e le do boj te pa mundren te jemi bashk ajo me don shum shum kur ësht te nëna e wet flasim non stop ndersa kur shkon te burri flasim wetem gjat dites sepse nuk mundet se esht me familjen e burrit dhe me burrin , jemi shum te dashuruar te dy dhe po jetojm me nje shpres se nje dit do te jemi bashk pergjithmon e dua shum shum ajo per mua esht princesha jem dhe ka wler shum te madhe per mua wlen me shum se sa nje Diamant . Mua me dhimbet shum ajo sepse me don shum kan merzitet pse nuk po kemi zgjedhje me kan bashk shum merzitna per te shum un i kam then se un e dua dhe wetem te jemi bashk ti mer femijet me wete wetem tek wi tek kam pranu qe dhe me femij te mar wetem te jet e imja dhe ata dy femije do i doja do i konsideroja sikur ishin te mit per hir dashuris ton qe kemi njeri per tjetrin un sepse e dashuroj aq shum sa se kur jam me te e gjitha bota esht e imja dhe jam personi me i lumtur ne bot un nuk e mendoj ndarjen me te asnje her wetem se mendoj si te jem me të. Un i kam thën se nuk heqi dor nëse o e duhur do e pres edhe dy wjet a po tre wetem te jemi bashk dhe do te mundohem te gjej nje zgjedhje wetem te jemi bashk e dua shum shum shum është per mua dashuria ime e par dhe e fundit në jeten time . Nese un nuk mundem me kon bashk me te nuk dot martohem asnjeher ose do ta kem kit fm qe dua ose sdo martohem asniher ne jet. Disa her donim te bënim mar dhanie dhe me beso e kam ndal weten sepse ne ende nuk kemi diqka te sigurt qe mund te jem bashk ne te ardhmen e kam ndalu weten dhe pse te dy kishum deshir shum të bejm por jam ndalu nuk e kam bër sepse kam mendu per te nese nuk jemi bashk qe mos ta lendoj zemren tem qe ajo te mos jet pishman te mos e wret ndergjegjia kur te jemi sigurt bashk ateher sdo ket problem kuptohet sepse me takon wetem mua dhe eshte e imja dashuria ime.