Jam 25 vjec, jam takuar me nje grua 37 vjecare me 2 femij, ndjehem shume mire me te, por djali na zuri...! | Histori Të Jetës
djali na zuri

Jam 25 vjec, jam takuar me nje grua 37 vjecare me 2 femij, ndjehem shume mire me te, por djali na zuri…!

Jam 25 vjec, jam takuar me nje grua 37 vjecare me 2 femij, ndjehem shume mire me te, por djali na zuri…! – Pershendetje jam nje djale 25 vjeqar ju lutem anonim…dua ta tregoj nje histori timen qe e kam patur ket vere kur kam qene ne pushime ne bregdetin e Shqiperise…Si cdo djale qe i ka preferencat e tij per femnat edhe une i kam tmijat mpelqejn grate qe jane me te vjetra dyqysh jane ma ndryshe ma tpjekta po edhe ne maredhenie jane ma ndryshe bile shume ma ndryshe shkurt e shqip thjesht tknaqin…po mos tkeqkuptohemi nuk jom njeri i poshter me i hi nmes 1 familjes domethon me pas maredhanie me gra tmartume qe kan familje..ket vere erdh daja nga Gjermania dhe mu pik me shku nbregdet me to e familjen e tij… nfillim hezitova se nuk kam asnje t gjenerates te familja e dajes por thashe hajt tshkoj tpushoj e ti shijoj rrezet e diellit…kur mberritem n jugun e Shqiperise u vendosem me 1 hotel ku kish shume shqiptare t Kosoves po edhe gurbetgji apo shaci si daja im…diten e pare e kom pa nlokalin e hotelit 1 gru qe mterheku shume dhe fillum me shkemby shiqime t pafundme…menzi nuk prisja me pa ate nate e me ju afru asaj femnes ma mire me i thon femen…npllazh e lypa por nuk e gjeta por nmramje u takum ish kon 37 vjeqare me 2 fmi djalin e vajzen mandej ata u largun e une ju afrova ngadale ntavoline u ula e fillum me bisedu u njoftum kogjoo mire edhe i hinem do tema shume tfella..naten tjeter prape dulem ne nje vend ku pat muzike…dajen e harrova krejt por humba mbas ksaj femne…u knaqem ate nate tu vallzu por nuk mundeshim me nejt shume gjate shkaku i femijve ata dilshin vetem por u kthejshin nshpi n ora 11…harrova me cek gruaja nuk kishte burre i kishte nderruarr jete para 3 viteve dhe kjo me 2 femijet jetonte ne Gjermani si daja im ….domethon ishte shaci qe i thojm na…naten e 4 dulem prape si cdo nate dilsha pak me dajen por mandej vazhdoja menjeher me ket femnen u knaqsha muhabet se mpelqen teper muhabeti me njerz tpjekt edhe kan shume ma shume pervoja tjetes…ate nate muhabet nuk ndaleshim por edje tu pi nuk ndaleshim na pelqente shume shoqeria me njoni tjetrin …tu bo muhabet e tu pi erdhen fmija si cdo nate n ora 11 i tha kjo femna me shku me flejt ndhome dhe ne vazhduam muhabetin e tu pi…ka ora 12 30 u qum me shku ka dhomat me flejt e nkoridor t hotelit u ndalem u puthem pa ndal per njo 5 minuta fillum mu nxeh shume edhe prekeshim shume por n at moment u ardhe djali i saj dhe filloi te bertiste ma shume bertiste shaizeeee duke i mshu dyrve edhe lendupoj ikiii per ne pllazh kjo femna iku mas tij om erdh shume keq por mu prish nata ai zjarri om digjke mbrenda dhe djali u kthy filloi me msulmu por une i ika dhe neser me mengjes i thashe dajes me ndrru ven sepse nuk rrihej.. mvjen shume keq per ate moment por edhe ajo femen mka met nkoke gjithmone deshiroj me u taku prape me to e me kalu kohe.