Ja kom fal virgjinitetin por tash kur m'tregoj qe nuk i ka letrat e jashtit po mendoj me u... | Histori Të Jetës

letrat e jashtit

Ja kom fal virgjinitetin por tash kur m’tregoj qe nuk i ka letrat e jashtit po mendoj me u…

Ja kom fal virgjinitetin por tash kur m’tregoj qe nuk i ka letrat e jashtit po mendoj me u… – Anonim ju lutem! Pershendetje jam nje 22 vjeqare para disa vitesh u njoftova me nje djal ne fb dhe filluam te flasim, pastaj biseda jone vazhdoj u be edhe me serioze pasi qe disa te aferm te mj niheshin me familjen e tij,ne kaluam disa vite mirpo familja ime nuk ishte ne dijeni per ket lidhje ai jetojke ne perendim dhe vinte shpesh ne ks, une isha ne shkolle, gjithqka shkonte shume mir me respekonte me donte shume te pakten ashtu shihej mirpo ai me kishte genyer dhe kishte mbajt fsheht nga une me pretekstin se nuk donte te me humbte dhe per ket arsyje mbajti fsheht qe policia ja kishin marr dokumentat dhe tash atij i duhej te vinte ne ks, ket ma tha vetem pasi qe familja ime e kuptuan qe une po flas me dike pasi mori lajmin qe familja tashme ishte ne dijeni ai filloj te mi tregoj genjeshtrat e tij dhe me tha qe eshte ne doren time te vendosi se qfar do te behet me lodhjen tone,une e kam dashur teper shume i kam besuar shume dhe tash pasi qe ne tregoj ato genjeshtra jam zhengyer shume nga ai sa qe nuk kam deshir as ta shoh, familja ime jan te gjith kunder qe une te marr at djal mirpo nuk e din sa vite kam qen me te, i kam falur pothuajse gjithqka, ashtu mardhenje nuk kam pasur me te mirpo kam frik qe kam humbur virgjerin edhe pse vet ja kom fal virgjinitetin me te pasi qe ne ishim nlidhje dhe disa gjera smund te kontrollohen kur e do dike me shpirt (pas disa momenteve bashk kam pa qe kam pas pika gjaku mirpo mardhenje te plot skam pas). Tash ati i duhet te vi ne ks esht i pa pune, pa shkoll pa asgje hiq mirpo kto shume nuk po me pengojn mua por familjes sime kta nuk kan deshir qe une te jem me te te jetoj ne at vend, mua me se shumti po me veret pabesia e tij, jo sinqeriteti i tij sepse esht dasht te me tregoj e jo ti mbaj fsheht ato genjeshtra, desha te ju pys juve lexues te nderuar se nese do ishitt ne vendim tim a do e degjonit familjen apo do martoheshit do ja falni genjeshtrat dikujt qe te genjeu me vite?! falimnderit shume!