I thash "Pse me tradhton me te", me tha "Ajo osht shtatzane me mua", e gjeta ata ne fb dhe i shkruva... | Histori Të Jetës

Pse me tradhton

I thash “Pse me tradhton me te”, me tha “Ajo osht shtatzane me mua”, e gjeta ata ne fb dhe i shkruva…

I thash “Pse me tradhton me te”, me tha “Ajo osht shtatzane me mua”, e gjeta ata ne fb dhe i shkruva… – Pershendetje deshta te ndaj edhe un histori e jetes time shpresoj qe gjdo njeri gabon ne jet nuk jem as nje prefekt qe te mos gabojm mir po historija ime osht kjo isha e lidhme me nje person jeton jasht vendit dhe me mashtroj me tha qe nuk do me tradhtonte as nje her ne jet aj ishte ne lidhje me nje femen tjter dhe kur e mora vesh un i thash pse me tradhton me te me thosht qe ajo osht shtatzane me mua ashtu hinem konflikt me at te dashuren e ti nje dit gjeta fb e saj dhe i shkruva pse ti je me ket person un jam qe disa vite po ish i dashuri im ja ka mbush mendjen asaj qe kurr sme ka pa veq ka fol kishe por mes rrjetev sociale mbas nje koha ajo kish obertu fmin edhe aj ju tutke asaj aq shum sa qe nuk muj e parmendoj qe pse aj ka frig nga ajo feme ajo ish e bukur po ndoshta bukurija e saj ka ka verbu edhe syt e tina mir un ndoshta jam e bukur aq sa ajo mir po un e deshta me shum se jeten time at person un nuk di se si iverbon meshkujt bukurija mir un deshta vetem por mes fb me shkru qe ekam pa at tu shenu ketu shum her deshta ti them shkaktare por at foshnje qe ti se ke pran nuk jam un esht personi i cili je me ta se pse gjdo na shof enderr te keq por at fmi qe un jam shkaktare ju lutem me thuani a jam un fajtore pse bisedova me at zojen edhe ajo eksht lendu aq shum sa qe ka hup fmin nuk muj te jetoj me kto ondrra te cilat me qmendin fare i mallkum qoft aj njeri i cili me shtin ti bej gjitha kto gjana ni njerit i cili as gje sme ka ber por te lendu un kaloni mir gjdo fjal si mir si keq i pres nga ana juaj ju pershendes kaloni mi.