I dashuri u ftof totalisht nga une pasi i vdiq nje person ne familje, nuk deshiron te me puth as te me... | Histori Të Jetës

I dashuri u ftof totalisht nga une pasi i vdiq nje person ne familje, nuk deshiron te me puth as te me…

I dashuri u ftof totalisht nga une pasi i vdiq nje person ne familje, nuk deshiron te me puth as te me… – Pershendetje te gjithve Faliminderit per kshillat qe mi jepni po ashtu edhe per kritikat se normalisht pritet edhe kritik me paa. Desha edhe un ta ndaj historin time me ju. Jam nje vajz 22 vjeqare por jetoj ne perendim ka 7 muaj qe bisedoj me nje djal dhe ai me bente shum te lumtur ne fillim ndihesha femra më me fat se kam takuar nje mashkulll si ai sepse kam vuajtur shum ne te kaluaren dh te gjitha ja kam tregu qysh ne fillim sepse sdoja qe lidhja jon te filloj me genjeshtra por njejt edhe ai smun te them se sme do ose ndonje gje te keqe per të por thjesht dua tju pys se ah kam vepruar mir ose keq. Atij i vdiq nje person i familjes Dhe ai ndryshoi shum e kuptoja se ishte shum keq por irrija shum afer filloj ta mer veten te buzqesh e te gjitha po qka mpengojke mu qe nonstop mthojke pom shkon nerva un kam ndryshu un so qe jam ftoht prej teje po jam ftoht prej gjithqkafi gjith e perbisha ishte shum gjeloz i rrija siq donte ai por edhe rrinte por un kur gjelozoja me thoshte skam nerva te shtyhem me ty per ksi gjera koti ah aj kur gjelozon so kurgja kot e ka nerva te meret me sene tveta un edua shum edhe un nuk kam dokumenta ekam pritur dhe me ka pritur por kto gjera me pengojshin me pengojke ftohtsia e tij koht e fundit met vertet u lodha nga sjelljet e tij ftohtsin e tij se asnjeher se kam genjyer saher mundoja ti spjegoja diqka qe ishte gabim vetem rrafsh vazhdone me rrafsh edhe e vendosa me u nda por kur ithash un isha shum keq sepse ajo ndarja ka ndodh sod jam shum keq se met vertet edua Ai asht lumturi permu por ai mtha apo munesh mema bo qito thash po tha edhe pse stkom kushtu koh un tkom desht thash sta mohoj kto po kalon se isha e lodhur edhe pa epar kurr edhe sjelljet e tina me lendonin tha po kalojka a thash po tha boma bllok edhe qitu un e bana bllok edhe kam menu mos me ju kthy ma se herdo kur ka me kuptu sa ekam desht sa mka hyp kry pa pik faji e nsene tveta kishke nerva mu perla a kur un gjelozojsha skishke nerva po jam shum keq jam shum e vetme pa to Po tutem se devijoj qka mendoni ah kam vepru mir qe ekam lon thjesht ishte tepric sjellja e tij e ashpert per sene koti ftohtsia gjeloziaa koti ton kohen sdi sdi jam shum keq me nje an po tham se bera gabim me njeren an jo me tregoni seah kam vepruar mir mfalni e zgjata pak