I dashuri me thot se "Nuk je e sinqert me mua sepse ti din te puthesh mire dhe kjo me bene qe Une te dyshoj"! | Histori Të Jetës

sepse ti din

I dashuri me thot se “Nuk je e sinqert me mua sepse ti din te puthesh mire dhe kjo me bene qe Une te dyshoj”!

I dashuri me thot se “Nuk je e sinqert me mua sepse ti din te puthesh mire dhe kjo me bene qe Une te dyshoj”! – Prsh po shkruaj nga fb i shoqes se fb tim nuk kam deshta te tregoj nje histori timen kam qen ne lidhje me nje djal ajo lidhje nuk zgjati me shum se 1muaj e doja teper por ai me la pa asnje arsye nuk e tradhtova as nuk i bera diqka qe kjo lidhje te perfundoj ne javen e par te lidhjes aj deshiroi te ndahej nga un me thoshte se po i pengon veshja ime me fustana dhe me thoshte se po del shum shpesh nuk me besonte i pengonte edhe pse un dilja me shoqeri ose me vajza te halles kisha pushim nga puna 2jav dhe ate pushim e shfrytezova te dal paksa me shoqe dhe me te familjes pasi ne pun e kam orarin e gjat dhe nuk dal po thuajse kurr me askend normal as te dashurin nuk e lija anash asnjeher i shkruaja nonstop i tregoja se ku jam isha un gjithmon ajo qe i thoja te dalim pasi qe e doja shum dhe me merrte malli per te por ai deshroi te ndahej por une kundershtova nuk doja ta humbja sepse e doja me zemer dhe i thash ne rregull nuk dal me shoqeri as nuk vesh fustana sepse nuk doja ta prishka lidhjen me te per keto gjera nejse ja nisi pak me mir mirpo sonte gjeti nje tjeter arsye qe te ndahej nga un me tha se nuk je tregu me mu e sinqert pasi sipas tij un po di te puth mir dhe me thot se ti paske pasur provoj te madhe me meshkuj ku kjo apsolut nuk ishte e vertet i kam tregu drejt qe para tij kam pas nje lidhje mirpo nuk me beson me e dua shum dhe nuk dua ta humb si mendoni ju a mundet per ket arsye te largohet nga un sepse un mendoj se ndoshta ka gjet dikend tjeter dhe gjen arsye per te me hjekur qafe mu edhe pse dje kur dulem me thoshte se do ta bej surpriz do te propozoj fejes me te vertet u gezova shum ajo fjal me mbeti ne kok gjith diten se thosha me vete se kur do te vij ajo dit qe aj te me propozoj shumher i kam folur per fejes me thoshte qe shum shpejt do te fejohmi por aj tash me la mua nuk di spo muj me pranu ket fakt qe spo don ma me kan me mu pasi ska asnje arsye sepse kurr nuk e kam tradhtu as mendja nuk me shkon se edu me gjith zemer nuk po muj hiq me ja qellu me dite ku e k piken ku e ka problemin her ashtu e her kshtu vertet sen spokuptoj nuk e di qysh me vepru a qka me bo me to nuk po muj me gjet mesin me kete njeri edhe pse e duaa shumee nuk kam ide per lidhjen ton se si do te funnksionoj… flm per komente.