I dashuri me ka bo kusht, nese deshiron me u martu me mua, do te kesh gjithmone mardhanje anale! | Histori Të Jetës

deshiron

I dashuri me ka bo kusht, nese deshiron me u martu me mua, do te kesh gjithmone mardhanje anale!

I dashuri me ka bo kusht, nese deshiron me u martu me mua, do te kesh gjithmone mardhanje anale! – Pershendetje histori te jetes kam nje hall deshta me nda me ju kam qen nlidhje me ni djal 1vjet e kam desht shum e kam pranu me krejt qysh u kon edhe aj “kishe” mka desht shum e saher mka thon mos ma lsho doren se vetem ty te kam ne jet i kam bo shum tmira edhe pse sdu mei permend jam mundu me qdo kusht me bo mir per to qa ka pas halle e merzi i kam ndihmu e kam qetsu kam kqyr me drejtu se njerzit sit gjejn me zemer tbut kqyrin met shkel e ky gjithkuj i ka bo mir a kur i ka ardh rasti kti kerkush si ka ndimu e per at arsye un jam mundu me drejtu po tash e mira jem mu kthy me tkeq mtha  e vetmja munsi me nejt bashk edhe me kriju familje bashk un edhe ti duhet me mleju me pas mardhanje anale saher tkom qef un kurr mos me mthan jo sbon se une ndryshe sum knaq mardhanja  po bana shum real un tdu po ma shum e du mardhanjen e mir tash ti vendose punen per te ardhmen ton oh zot si mund te jete kshtu more qka eshte kjo dashni une i kuptoj knaqesit e nje mashkulli por nuk dua te jet ekstremizem ose mos respektim deshires se gjinis femrore kjo eshte pune qefi qka nese une nuk du nje jete te till qka nese une nuk e preferoj qata tash a po ja vlejka per qata me u nda, ndoshta une jom bo budall e spo kuptoj ne kete drejtim osepo me duket shume budallakai kjoo kerkes, jam pa koment hmmm ku mbet dashuria ku mbeten premtimet ku mbeten endrrat ku mbeten tmirat e mia tash sdi qka me bo kam shum nervoz tmadhe sdi qa me bo nuk permenden kto gjera e di por kam lirin ose kam mar guximin sepse eshte gjithqka anonim deh dnjehem me e lir nashta edhe e pranoj at situat edhe pse hiq nuk e deshiroj po un e du shum kit djal edhe aj mu po mthot qe tdu shum per qata spo di qa me ba kom menu me shku te hoxha se nashta ka naj far sehira a diqka po spo di valla nashta ja vlen me sakrifiku per dashuri te kem mardhenje anale ter jeten  jo vetem anale po pa anale mos te ket  mardhanje spo di sa po me kupton se po me vjen keq edhe te shprhehem taman qysh  po kam deshir por po kam marre besoj qe do ta postone dhe do te me ndihmoni per problemin tim jeni faqe shum e mire dhe e qeluar per te gjithe qe duan te jene anonim.