I dashuri 44 vjeq kurse Une 28, kur shtrihem te fle m'thot "Mos e ndal wifin ndegjoj mos po te shkrun dikush"! | Histori Të Jetës

Mos e ndal wifin

I dashuri 44 vjeq kurse Une 28, kur shtrihem te fle m’thot “Mos e ndal wifin ndegjoj mos po te shkrun dikush”!

I dashuri 44 vjeq kurse Une 28, kur shtrihem te fle m’thot “Mos e ndal wifin ndegjoj mos po te shkrun dikush”! – Pershendetje miq e mikesha ,dua te tregoj nje histori timen ,ku behet fjale per xhelozin apo me mire do thoja per mosbesimin ,Une jom ne lidhje me nje mashkull te moshes 44 vj e ndersa une jom 28 , Ka qe 8 muaj kemi filluar bashke por eshte shume xheloz e une i them je mosbesues ,e ai thot jo nuk jom mos besues por jom xheloz,, se te dua shume , besoni pz jom lodhe nga ky mos besim ,se xheloze jom dhe une e kuptoj por jo keshtu ,,, Ne fillim pas 4 mujave bised kemi filluar intenziv biseda thuaja 18 ore gati flas dhe une kom dhe pune tjera e gjdo here duhet te i them ndalu tani se kom pune shtepije thot ok ngutu dhe prap kthehu ketu ,e pak mos ti lajmrohem bertet e behet me nerva,e kur te shtrihem te flej pasi mbarojm bisedat ku flaas 3-4-5 oree i thoja po me merr gjumi ,me thonte ndale wifin,e ndalja ,,, tani ka filluar te thot ok flej mos e ndal wifin une te ndegjoj duke fjetur dhe ndegjoj mos po te shkr dikush ,,eshte ne gjendje te rrije tere naten zgjuar,, dhe besoni se edhe ka nejt vetem te ndegjoj ,e tani me thot mbylle kete fb krejt do jem rehat , e krejt kete mos besim e ka se i kom tregu per nje lidhje 2 mujore qe e kisha para 2 vite ,te gjithe historin ja tregova edhe pse asnjehere me ate nuk jom takuar por i eshte bere ves e ju lutem me thoni a eshte XHELOZI apo MOSBESIM , per kete shkak zihemi shpesh,une hidherohem e pastaj me thot haroje qka te thash ,,, ai se pranon qe eshte mosbesim , dhe me kercenon nese nuk e mbylli fb do i publikoj bisedat tona private ,dhe per nje pike qe ma ven dikush me shume behet me nerva,,kur jom duke folur me te me shkruan motra apo ndonje shoqe nuk me beson duhet te ja bej screen biseden e te ja dergoj ,dhe thot ski nevoje te fls me askend vetem me mua ,,,,me qmendi per Zotin ,,,e di se me dashuron shume por dhe kjo gjendje me ka lodhe ,,,ju lutem nje kshille dua nga ju dhe pa ofendime dhe anonim ju lutem …