I besoj veq Nuses tem, ma mir ma qet me ndegju veq kete, se me fillu me ndegju hallkun tash isha... | Histori Të Jetës

veq Nuses tem

I besoj veq Nuses tem, ma mir ma qet me ndegju veq kete, se me fillu me ndegju hallkun tash isha…

I besoj veq Nuses tem, ma mir ma qet me ndegju veq kete, se me fillu me ndegju hallkun tash isha… – Dua te tregoj pak per veten time si qift dhe edhe du ti kshilloj disa qe bejn si fanatik e gjeloz qe paragjykojn kend as kend sduhet te paragjykohet kam ni disa kur thon nusja qe nuk asht virgjine sban se ka pas te dashur e sban nusja me shku me tejer mashkull ok mir e kan po njeri duhet te nis nga vetja sa nga ne si mashkuj si gra sa jeni qen te virgjer kur jeni martu as nje dhe prap kem tradhu te gjith dhe mas martese ndonje nga ju thot jo e imja ka qen virigjine po sbesoj se sot te rejat po them skan shanc veq me kan te smura e budallica po dhe ato i kap perdor dikush me jau prish virgjiniterin per qeft se te sodit si ti bajn pesemdhjet vjet mas shumti e han une tani po u tregoj per veti si e njofta nusen dhe si jetoj dhe sot mas shtat viteve martes te lumtur dhe duke u knaq te dy une kam qen tridhet e ni vjeqar kur ni shok i imi qe e kam pas shum shok qe ne femiri ai ne ate koh ka qen pesdhjet vjet kur kur ni dit pranvere me tha shoku duhet me u martu i thash jo sdu sdu kurr me u martu ashtu kisha tjera ndjenja dhe ai me tha jo po budall martou ma mir se nuaja te duhet ne pleqëri të rri ngat ki me ka me ba dhaf dhe ma mushi menjen i thash ok me tha do ta gjej ni nuse ai me tha duke ber lojra si per veti kam me kqyr dhe qeshi me tha une ne mosh jam po kam femra te reja e ma te mirt tha i kam me tha ti e di me tha qe kam gusto ni dit e pash me ni vajz ishte ne ate koh 17 vjeqare dhe si e pash njeva diqa per ate vajz me pelqej skisha pas as nijer njenja per femra ashtu ma heret dhe i thash kti shokut qa e ke ket femer se une e dija qe asht i martuar ai me tha ku** e re e mir asht me tha me lek e jap tha, po du me nis per itali une i thash sa e ka ni nat me tha pes dhjet euro gjith naten tha asht 100 euro po per ty si shok e ke tha 50 se me qeshur me tha se e di qe ti dhe smundesh me perdor gjate ok i thash se ate e kam shok dhe ma shum se shok dhe me njefki mir ai mua qe fmi se dhe mua kur jam kan i vogel me kish ngacemu se******** se ashtu kish qeft ai nejse e lem ket pun dhe e marr ate nate qoj ne shpie flejte te ja bam ate punen pak smujta me i rrezestu shum dhe nrrum numrat dhe i lidha me te dhe u dashurova dhe pas gjasht muajve e mora per nuse dhe e kam e jam knaq me ka tregu se si ky shoku e kish perdor qe ne moshen 16 vjeqare e gjys e kish marr ne makin se ky taksist dhe e kish perdor e per para jo skishte pranu nusja dhe ai i kishte then qe ke mem lut ma vone dhe ai ashtu abuzoi me te me tha nusja rreth tre muj ma bante qdo dit. Ma me ta as sdu te mendoj sjam gjeloz as ajo sesht per mua gjeloz sme pyt kurr per gje sesht gjeloze as une se pys kurr ku shko sme intereso qa me thon njerzit qa me shofin syt e qa nje sme intereso veq qa thot kjo me interesoj dhe i besoj veq ksaj ma mir ma qet me ndegju ket se me ndegju hallkun ma kish qit mu ma keq se me pas nigu qa thon njerzit me sa njerz shko kjo isha dasht me u nda dhe isha une vetem e kjo vetëm kshu jem bashk tuj u knaq kurr skem ba fjal e sbajm gjykoni si te doni por e di qe te gjith kush me kritiko e ka gabim se dhe vet i ka ndodh me pas dyshyme ne nuse po sduhet me pas dyshime ska gjelozi njeriu qe knaq dikan per mu sasht tradhti ni nuse qe knaq ni mashkull dhe veten dhe burrin sesht tradhti!