Gruas ja dhurova veshken time,ajo ma dhuroj mua tradhetine,djali nuk qenka i imi por i... | Histori Të Jetës

Gruas ja dhurova veshken time,ajo ma dhuroj mua tradhetine,djali nuk qenka i imi por i…

Gruas ja dhurova veshken time,ajo ma dhuroj mua tradhetine,djali nuk qenka i imi por i…-Mirmbrema te gjiithve se pari ju pergezoj per punen qe e beni ju komentues te dashur sa ju kam pare,nuk hezitoni te komentoni dhe ti kshilloni njerzit ne neveoj,ju lutem pa ofendime thjeshte lexoja shum histori dhe vendosa te shpreh dhimbjen time te madhe te cilen nuk po mundem ta perballoj dot,ajo qe e deshta me se shumti ne boote ma ktheu me pergjigjen me te keqe te mundshme. Un jam nje djal 27 vjec jetoj ne nje ishull te greqis jetoj me plag dhe dhimbje ne shpirt dhe me lot ne sy,,,, kam qen I martuar dhe ka nje vit qe jam ndar arsyja ishte sepse u dashurova me nje vajze dhe e desha per ate qe eshte e vlersova boten e saj shpirterore dhe Jo pamjen e saj fizike ,,, Kaluam vite te bukura dhe dhe dit shum te bukura pastaj u shtu me nje djal dhe vazhdum per bukuri e reespektova si shoqe Si mike si moter si nusen time etj ,,,, pastaj u semur dhe ta ne spital ajo vuante nga veshkat dhe I kishte veshkat e demtuara dhe ajo ju donte nje veshke dhe un I I dhurova veshken time ,,, pastaj pasi kishim shum shpenzime dhe ram ne dakort te ikja jashte shtetit qe te mernim veten nga gjendja ekonomike pastaj ika ne gjermani punova mir I lava borgjet pastaj I dergova tim shoqe te bente patenten pastaj I dergova makin qe ta kishte sepse kishim femi te Vogel dhe ishte e domosdoshme ishim per mrekulli pasi kisha vendosur te vija ne shqipri pas dy muajsh. Kur me vjen nje SMS nga I’m shoqe ,,, I dashur flm per. Gjithcka ke nje mashkull qe shum femra e enderrojene ta ken me krah por te lutem me fal por jamartuar me dike tjeter te lutem me fal dhe femin zdo e shikosh me sepse nuk ja vlen sepse eshte I atj qe dua,,, aty me mir te vidsja se sa tmw flas me ate menury pastaj ika me greqi qe mos Mdoahta do me kloj dhimbje me shpirt do qe pun dhe vi ne shtepis dhe vetem qaj per Fatin Tim te si ,,, un ja uroj vetem e mbarasi ne jet ,,, Sepse jeta ime ka vdek thjeshte vuaj e qaj sepse e dua akoma dhe I urova lumturi nejse jam beje nje njerin I vdekur respekte dhe ju lutem me falni sepse e zgjata sepse njerzit me kete koh jam ber cop cop uroj qe as hasmit mos ti ndodh kjo qee Ndodhi mua kam shum inat dhe shum dhimbje ne shpitin tim kurr se kisha mendu se nje dit do te gjindesha ne ket lloj pozite kaq te merzishme tani…respekte te gjiithve dhe ju lutem pa ofendime sepse nuk mund ta imagjinoni se sa keq jam se sa ke po e per jetoj kte. Dhimbje dashurie