Gruan time ja kam falur nje njeriu qe nuk e kam njohur, Sot jetoj i lumtur dhe shume i qete... | Histori Të Jetës
Gruan time ja kam falur nje njeriu qe nuk e kam njohur, Sot jetoj i lumtur dhe shume i qete

Gruan time ja kam falur nje njeriu qe nuk e kam njohur, Sot jetoj i lumtur dhe shume i qete…

Gruan time ja kam falur nje njeriu qe nuk e kam njohur, Sot jetoj i lumtur dhe shume i qete…-Mirmrama krejt pjesmarsve ne faqe e di qe do skan me besu historin tem e do kan me msha e do kan me uru per vendimin tem,as un se kom mar me men qe mvjen dita e nali njerin e huj midis rruge edhe i thom mere grun tem fal tkofte prej kti dakiku po kur po ta lodhke gruja shpirtin spo kishe ka me ja majt e po ta lodhke edhe trunin po tbllokojke totalisht po sdi qka u gutsha edhe une u martojsha pa e njoft mir nierin na u patum njoft nkafe ajo gjdo dit rrike qaty e mu mpelqejke shum ja pata mar numrin e dola me ta per ni dit e pata nxan se kishe une sipas saj i pasna pelqye edhe ma heret po kjo ska pas guxim me mu afrue ksi fore tkillavta tfemnave qysh din me ta dredh e me ta gjdredh e tum bon per veti smujsha mu qkoq prej saj.Dit mas ditve ma silllke per fejes une budalla po meniher e fejova pllus e martova me tnjejten dit se qashtu dojke ajo shpejt e shpejt thojke skena qka me zgat ma shum boll i kena bo do vjet duhet mu rahatu tash e tutje.Krejt ja plotsova prej a deri zh i bana darsum ja bana krejt.Po mujin e par ja nisi mi qit dhomt kerkun ntok tbukes nuk ish si visha prej punes ma bajke qu more dalim dikun se kom nevoj me dal me pi kaffe me hanger naj torte bre nbark ju bifshin hende e qitsha une budalla isha nshpi me vlla e me prind ata i lejsha vet un dilsha me nuse hajt niher hajt dyher hajt kqyr mos po nalet po ajo su nalke hiq deri sa i thash hej une kshtu smuj puno si kali ton diten e hajde me tmar ty me dal me shetit po ti je martu tash ska kerkun me dal gjdo dit me hanger torte e me pi soka tash osht jet e re vet e ke lyp qasi soji.Nuk la tzez pa mthan e pa msha po e durova se smujsha me qu dor nta niher se ish hala fillimi po apet nuk shkojke java pa dal me qit dikun me hanger torte se fort marak i ka pas.Mas 1 viti martes ajo veq ja nisi u hallakat edhe me prindt e mi ja nisi mi than nanes tem ti bone buken ti fshije ata ti bane kta se une spo muj jam lodh i kam mujoret e rrejke e marrumja.Nana sum kallzojke kurgjo hiq mu deri sa ni dit e vrejta qe sjon mir asanjana se nuk komunikojshin i tham nan qka u ba thot jo kurgja djali jem e tkcen kjo si dreq nusja tha po po ka diqka nana jote se po mthot spo fshin edhe spe bon buken tani qaty u dhez atmosfera i qiten krejt qka paten edhe Nana edhe nusja po i tham nuses pse ti me nejt e nana me fshi tha se une kam nejt edhe te nana jem e spo rri te e jotja thash aaaa e ti hi ni rafall me dorea pa ja nal kurr deri sa hini nana nmes me na nda qaty u kan dajakun e par qe ja kam dhan nuses tem se derin qat mooment nuk kom qu dor nta.Tani shkoj zoja nja 1 jav dit te familja e vet menojke qe mu ma nin shum as sja thirra familjen as ata thash le trrin te then qafen.Po u kthy mas ni jave edhe mtha prej sodit i ndaj punt me nannen tane tha ja buken ja fshisen dyjat smuj o thash dyjat ke mi ba se llom kam me tba tha o tyben sti kam prek krejt punt thash ani vi prej punes e gjaj naj ankes qitu ma mir hup prej shpis tem.Po Nana ma smu ka anku edhe pse nuk e kam pa kurr ma qe ka fol mir me nusen gjithmon u kan e ftoft ndaj saj.Tani filloj apet me mthan qu dalum nqytet se spo muj me nejt nshpi e qitsha dilshum shpesh her nom ja nisen mu ndreq raportet deri sa kur i shihke djemt e tjer rruges psh dikush e kish trupin e mir muskuloz ma bojke e pse spe bon trupin e mir sikur qiky un ja kthejsha se un qona n6 sabah me punu si kali edhe vi si i dekt te shpiija skom vakt per fitnesa tani e shihke ni djal tjeter zeshkan mu kthejke mu e pse nuk je zeshkan ti sikur qiky,ajo veq ma dhezke telin gjdo dit e ma shum kish raste kur mthojke kqyre sa i mir qaj djal i gat po trupin e mir po tonat i paska mu veq mvlojke truni perderisa isha ngjendje i lodht me qit me shetit ajo gjajke vakt me lakmu ndjem tjer.Ni dit ma teproj fort se ishum nkafe e ma bani tha kqyre qat djalin qfar sy tmir tgjelbert i paska e qfar ftyre e qfar trupi,ku hini e ku dul veq meta tu e kqyr si bojsha za niher hiq.Thash a i mir koka tha po vala fort i mir koka.Thash ev bre nanen e k*** pa ta *** mos e lasha po ti ma hangre shpirtin i mir aj i mir ky i mir ai tjetri po veq une skokna i mir per ty.E te kapi perkrahi tha qka u ba thash hajde me mu qitu i kom shku ati djali i kom than kqyre bre jaran qikjo osht gruja jem mere fal te kofte se je ka i pelqen shum bile nashta me ty rahatohet.Ai veq u nal edhe keshi menojke qe osht kamera e msheft thash jo jo mere fal tkofte se une ma me kta kurr ma edhe kom ec u qu mkapi per krahi ai djali se gruja qfar veq kqyrke kishe si e habit tha zotni une jom i fejum edhe sjom me mar grun tane kur ti ske mujt me ba rahat as une tyben sun ta boj rahat po mere e ndreqi punt me ta thash valla kjo ma nshpi tem me hi jo edhe kom ec jom dal prej ati venit.Tu dasht me hyp nkerr pe sho grun dojke me ardh knej ka une e tja kom shkel gaz sa tmuj ma shpejt me shkue te shpija.Shkova ju kallzova krejt prej a deri zh familja mperkrahen i thirra familjen e saj ja spjegova puneen edhe ata than e paqt nqaf veten e vet qika jem se na skem qka i bajnna erhden dy motrat e saja ja paketun senet edhe ecen kurr ma skom ni per at gru qe 9 muj po bahen as vrr zemra sum ban ma per ta.Sot jam teper i lumtur dhe mka ndryshu jeta per tmir.Tas kam mledh men nuk gutna me femna me kqyr mi martu meniher po tash dal njoftona rri me to ama ma fell me hi sma mer menja.Veq po du me ju than djemve tsodit kujdes kon pe shtini nshpi se sahora ta bon shpin taraluzh menja sjav merr ama une po ju foli prej pervojes ma bani hallalll se nashta e zgata shum po spata qare se qisi rasti si temin nashta so qe ska hiq po e di qe jon teper trrallla e per qata pata shum qef me nda me juve naten e mir.