Gruaja qe kam filluar te ndjej per te, ka humbur Burrin ne aksident dhe kur me ka treguar per... | Histori Të Jetës

ka humbur

Gruaja qe kam filluar te ndjej per te, ka humbur Burrin ne aksident dhe kur me ka treguar per…

Gruaja qe kam filluar te ndjej per te, ka humbur Burrin ne aksident dhe kur me ka treguar per… – Pershendetje jam nje djale 30 vjeqar nga kosova dhe jam dashuruar ne nje grau qe ka qen e martuar me te jam njohur ne fb ne fillim kemi kalu mir mes veti po ka dite qe eshte ftohur nga une.e kam kuptuar per gjdo gje se nuke jam njeri qe munde ti bej keq dikujt apo ta lendoj dike se kurr ne jete se kam ber nje gje te tille ndaj askujt.ndoshta se besoni po per gjdo gje i kam treguar drejt se nuke dua ta lendoj.se ka perjetuar gjera te renda nga e kaluar pasi ka humbur burrin ne aksident.dhe kur me.ka treguar per vuajtjet e saj me pas kam filluar te ndjej diqka ndaj saj dhe e dua me dhemb shpirtit qe me eshte larguar dhe sme flet si me pare edhe e dashuroj pa asnje lloj interesi dhe jam duke vujtur shum besoni se e hapa zemren me.te aq shum dhe ja tani vetem une dhe zoti e dim se ne ca gjendje jam.ndoshta shum nga ju mund te thoni si ka mundsi me dasht dike qe e njeh ne fb po ndoshta se hapa zemren aq dhe mengjesi me zinte duke folur me te se ndjej veten aq mire kur flas me te sa as vet si edhe pse kam pas lidhje tjera ne te kaluar po asnje si kete se dua edhe pse eshte me mosha ma e madhe ajo eshte 40 vjeqar ndersa une 30 po kjo sme pengon se e dua me gjith shpirt ndoshta munde ta sheh kete postim pasi eshte fanse e kesaj faqeje une i them se dua me shpirt une e dua kte femer ndoshta munde te jete gabim po smundem ta ndryshoj ndjehem.mire me te kur flas skam pse te bej prralla me dike qe ka perjetuar gjera te renda ne jete se nuke jam njeri qe munde ti bej keq dikujt se nuke kam dashur kurr nje jete me genjeshtra edhe nese do e bej nje gje te tille veten do e genjeja se per ca arsye e dua edi zoti me se miri ai eshte deshmitar per te gjitha ska rendsi mosha.une e dua ne menyren me te drejt dhe po qe nuke eshte e vertet kjo gje zoti me denoft ju falenderoj te gjithve sido qe komentoni dhe me falni nese e.zgjata.