Femijen e dyte e linda prape Vajze, du me nderpre martesen se familja e Burrit po dojn Djale! | Histori Të Jetës

linda Vajze

Femijen e dyte e linda prape Vajze, du me nderpre martesen se familja e Burrit po dojn Djale!

Femijen e dyte e linda prape Vajze, du me nderpre martesen se familja e Burrit po dojn Djale! – Ju persh te gjithve Jam nje nen e dy femive jetoj qe 4 vite ne gjermani me deshir jemi martu me bashkshortin vet jemi njoftu Pasi erdha ktu gjithqka ndryshoj une nuk e kom askend ktu ky i ka vllezer motra ktu Por me deshir lindi fmia i Par qe familja e ti aspak nuk e deshti qe esht vajz Po AS ky nuk e donte me thojke hjeke femin shko ne ks Po une nuk pranova AS nje her sa isha shtatzan se deshironin te ishte djal po zoti i madh ka dasht te ishe vajz ktu hyn krejt problemi tani perseri ngela shtatzan prap vajz qdo her me probleme dhe mos marveshje ne mes vet i ka ardh fundi per gjithqka nuk mundem ma po jam pak me tut se une e kom vizen tu e vazhdu a femit i kan pasosha gjermon mua me dhemb zemra per femi jo per letra se me Bo Mu kthy ne ks nuk i sho vajzat kurr as si rriten as qysh jon as me i ndihmu une jom Nana e tynve jo dikush tjeter me kqyr ne zan vendin te vajzat e Mia se kto Jon te vogla akoma nuk din se qka esht mir e qka esht kush esht ai qe ka faj kit rast Baba i vet i mer me pare te fmive me krejt une veq jom asgje Ma shum sme kan leju per asgje qe te shkoj perpara ne shkoll apo naj pun keshtu qe dua keshilla nuk e di aq mir ligjin ktu vetem nese dikush din diqka pres komente anonim!