Familja me fejuan pa deshir, kurse Une u dashurova ne kusheririn tim qe se kisha pare kurr me pare, kjo me... | Histori Të Jetës

kusheririn tim

Familja me fejuan pa deshir, kurse Une u dashurova ne kusheririn tim qe se kisha pare kurr me pare, kjo me…

Familja me fejuan pa deshir, kurse Une u dashurova ne kusheririn tim qe se kisha pare kurr me pare, kjo me… – Pershendetje faqe e nderuar ju lutna anonim dua tmbes desha te ndaj me ju nje secret qe me kom nshpyrt jom nje vajz 20 vjeq jom e fejuar para 1 viti mkan feju familja jem un sekom dasht aspak jom feju me shkus familja jem e zgjodhen burrin tim un pranova por skom ndjenja per te aspak dal me te shetis por prap nuk ndrshon asgje jam munduar ne shume menyra te afroj afer vetes te mundohem te ndjej diqka per te por prap eshte e kot sepse zemra nuk me ndjen asgje per te nuk mundem edhe puthjet mete i kam mezor kerkon qe te kemi mardhenje sepse jemi te fejuar dhe dua te kem mardhenje me ty me ka then po une nuk mundem mezi e puth e leje mo me pas diqka mma shume me te por me pasin ne qaf familja ime qe nuk me pyeti vetem pse atyre ju duk i duhuri nuk ka rendsi per mendimin dhe dashnin time, me nene time flas shumee ia them cdo gje qe e njdjej por eshtee kot sepse nuk me degjon me nje ane e di e kuptoj spse babi nuk e pyet e bene ate qe don vete por dua ti tregoj ta hek nga zemra ime se nuk e duaa ta din edhe ata Nena me ka then se mekohen do mesohesh ta duash sepse nuk kam qfar te beje nuk e dii si te ndihmoj sepse babi nuk pyet askende dhe ti njef me mire se une me tha, por qfar te beje une e mjera si ta kaloj jeten me te keshtu si tja dal , do te vjen koha qe te martem me te dhe siii frigohesha se do me del dikush dhe do te dashurohem ne te pastaj sii do te vazhdoj jeten une me njenjeriqe see duaaa siiii por ky mendim nuk zgjati dhe me doli ate qe e mndova se une u dashurova njenjeri tjeter por jo te duhurin edhe pse skish te duhur ne rastin tim sepse une kisha nje unaz ne gisht dhe nuk kisha te drejt ta dua dike por njeriu qe une u dashurova ishte kusheriri im qe une se kisha pare asnjher me pare dhe krejt kjo ndodhi kur nje dit shkuam tek kusherinjte qe kishim diku larg dhe aty takova djalin e kusherinit qe ishte shum simpatik fillova te dashurohesha shum ne te edhe ai me pelqen mua kemi fillu me bisedu nonstop ntel njeher vetem si shok pastaj ma shprehi dashurin edhe un kisha ndjenja per te nonstop bisedoj me te ni minut sen rri pa ja ndegju zerin shum e dua un per her tpar dashuroj dike por edi qe esht gabim por shum dashurojm njeri tjetrin ai me thoj leje te fejuarin un dot grabis dhe do shkojm diku larg por un nuk di si tveproj ekom tfamiljes edi se familja sma fal kurr nga ana tjeter te fejuarin nuk e dua nuk di qte bej ju lutem me japni naj keshill ju prsh gjithve postone ju luutnnaa.