Eshte i martum dhe ka femije, por po m'thot "Sa e bukur je dhe sa mire ndihem afer teje", spo di cka me... | Histori Të Jetës

ka femije

Eshte i martum dhe ka femije, por po m’thot “Sa e bukur je dhe sa mire ndihem afer teje”, spo di cka me…

Eshte i martum dhe ka femije, por po m’thot “Sa e bukur je dhe sa mire ndihem afer teje”, spo di cka me… – Kjo qe shkruj deshiroj te mbetet anonime! Pershendetje, kam nevoj per keshillat e dikujt, mendimet e dikujt se mungesa e motres nganjeher osht shume e madhe. Jam nje vajze 23 vjeqe jetoj ne ferizaj isha ne nje lidhje familjarisht 2 vjet por me la me arsyjen qe nuk po shkon nuk po pershtatemi. Kalova kohe tveshtira pas ndarjes se ma asgje sishte interesant per mu. Kishim shume plane per jeten dhe gjithqka u shemb per nje moment. Pas nje kohe e kuptova qe aj kishte femen tjeter. Ngushllimin e gjeta tek shefi ne pune. Gjithmone eshte sjell shum mire me mu po gjithmone kom pas ni lloj provokimi nga ana e ti. Edhe pse gjithmon jom mundu me kthy si ne shaka , po prap ka insistu deri sa situata u bo e pa rezistushme. Tash jemi ne nje lidhje te fsheht qe ndodhe vetem ne objektin e punes. Ka fillu mem thon me shku me bujt dikun me kalu naten bashk edhe pse e din qe jam e virgjer, mthot qe nuk ta hupi edhe mem thon ti hupma, po une spo pranoj. Aj eshte 10 vjet me i vjeter se une. Po sillet aq mire me mu sa qe kurr deri tash askush sme ka trajtu ne at mnyre. Problemi qendron qe aj eshte i martume dhe ka femije. Synimi im ska qen asniher me nda prej familjes, dhe asnjeher se kam mendu veten me nje mashkull te martum gjithmone i kam urry ato femna dhe tash jam nje prej tyre. Shume shpesh mpyte a ka naj te re a po tnguc dikush, dhe vazhdimisht me pershperit sa e bukur jam dhe sa mire mdihet afer meje. Jam e lumtur kur jam pran tije. Kerkoj prej juve kshill se si te veproj gjithmone flas me vete qe duhet ta ndreprej dhe asnjeher spo muj me ja dale. Per ate pune kam nevoj, smundem ta le punen. E theksoj se nuk jam me te per interes se asnjeher nuk e kam zhfrytzu as skom mar diqka dhurat nga aj, asnjeher skam mar diqka me shume se rroga qe me takon qe punoj per te. Sme vjen qudi nese sme kuptoni se as une spo e kuptoj veten. Paqi jete te bukur!