Edhe pse nuk mundet me ec, Ai me lumturon shume dhe me ben te ndihem tamam si nje Grua! | Histori Të Jetës

nuk mundet me ec

Edhe pse nuk mundet me ec, Ai me lumturon shume dhe me ben te ndihem tamam si nje Grua!

Edhe pse nuk mundet me ec, Ai me lumturon shume dhe me ben te ndihem tamam si nje Grua! – Prsh! Me duhet nje mendim i juve. Pergjithesi i dy gjinive por njerzt te cilet mundohen me shit mend mos shenoni kot me shenu palidhje mos ja futni kot! Jam nje mami kam nje femij nje qik une jam e divorcuar. Tash ka ardh koha me njoftu dikon aj djali qe kam njoftu eshte shum i mir i sjellshem mbi gjitha ka 13 vite me i madh se une por e ka ni problem se ka diqka qe pak spo mundet me ec por nuk du me cek me shum sepse sdu me u ndi keq ata qe jan me ket dhimbje sepse ky person qe kam njoft une tash do doja ta kisha taku ma heret une dua ta marr edhe pse eshte nga fshati aj me lumturon mu shum me ben te ndihem nje gruja e vertet edhe pse aj nuk mundet me ec por me koh ndoshta do ket sukses por edhe mos te ket une me to po ndihem shum mir kujdesi ndaj ti si me respekton si femer qe cdo femer do ta doj ta ket at mashkull. Une skam asni sen me te meta por ska lidhje me mjafton dashuria ti dhe kujdesi e dij me von do te ket paragjykime pse kjo e mur ket djalin kjo eshte shum e mir ose paska qen keshtu ashtu nuk do me interesoj asgje hiq sepse do vendosim larg atyre qe me prishen lumturin me heret! Vetem me duhet mendimi juve flm shum. Ju prsh.