Edhe pse i kam 70 vjet hala kam qef me pas mardhenie, burri spo mundet sepse... | Histori Të Jetës

Edhe pse i kam 70 vjet hala kam qef me pas mardhenie, burri spo mundet sepse…

Edhe pse i kam 70 vjet hala kam qef me pas mardhenie, burri spo mundet sepse… – Pershendetje faqja ma e mire ne rajon. Jam nje qike 23 vjeqe dhe po ju shkruaj per gjyshen time qe ka nevoj te shprehet sepse maroj e shkreta edhe i kam tregu per faqen e juv dhe me tha tja shkruj se qka po vun kohve te fundit Pershendetje faqja ma e mire ne rajon. Jam nje qike 23 vjeqe dhe po ju shkruaj per gjyshen time qe ka nevoj te shprehet sepse maroj e shkreta edhe i kam tregu per faqen e juv dhe me tha tja shkruj se qka po vun kohve te fundit me babgjyshin. Gjyshja me thot se ne fillim te lidhjes tyre kur kan qene te ri, gjithqka u kon mire e interesant per ta edhe pse ish koha krejt ndryshe edhe u deshke me pas kujdes sidomos ne oren policore sepse ka qene rrezik dhe u deshke gjdo minut te kete kujdes nga serbet. Kur u dashuru ne babgjyshin tim ajo mezi e ka prit diten qe mu martu me te sepse e ka desht edhe ende e don shume edhe pse i kan ba 70 vjec dhe 75 vjec babgjyshi por eshte nje problem qe po i pengon gjyshes shume. Gjyshja eshte shumee e fort eshte shume aktive edhe e shkreta ju ka dobsu krejt jeta intime e nates me babgjyshin edhe spo ka kurfar aktiviteti po thot edhe pse jam plak hala i kam nevojat e mija qe mduhen mi plotsu edhe pse sjam met ma e zoje me knaq kerkon por kam nevoj dikush mem knaq mu thot. Babgjyshi spo mundet mu qu bile sepse u semure sdi sa here edhe spo ka ma fuqi edhe pse gjyshja e lut hajde hajde ky osht per JO edhe u kry edhe tasht po thot gjyshja mkapin nervozat se dojn me mu bo marimangat edhe ska kush qe mi hek veq babgjyshi yt por spo di qysh me ja ba. I kish kallxu do shoqve tveta nGermi qe dalin me ec edhe e kan sygjeru qe me ja qit babgjyshit ni hap npije per me stimulu qe me desht aj me bo at pune edhe me mujt edhe gjyshen me knaq edhe ky knaqet per vete normalisht por nuk e di a ka me bo gjyshja ajo… Spo di tybe gjyshja po bohet shume nervoz edhe po thot me ju kallxu nese ka najkush najkon qishtu ma tmoshum qe e ka tnjejtin problem komentoni posht se qysh ja keni bo se thojke 70 vjet nuk jon shume per me tu nal komplet jeta intime por babgjyshi spo mundet kerqysh. Edhe ky is hkreti shpesh i thot hajde dushi e sene ksaj po kjo shume u ftof prej tij se po e bon nervoz qe naten spo e prek edhe ni dit i kish pas than oj gru nese nuk don me kan me mu ndahem npleqni se pe sheh qe gjyshja eshte e pa lumtur ama problemi seshte te babgjyshi po te ky makaroni posht qe spo i punon hahaha kuku qysh pom vje marre me jau perhap qishtu babgjyshit edhe gjyshes punt ama veq qa pom thot gjyshja une jam tu e shkru se ma bojke ni dit du me dek me zhig veq kur tem lshon kama e dora e kit senin tmusht me marimanga pa u prek qe sa muj ncnc eee pleqnia e keqe ish bre. Nejse tlutna koment mos keshni si gjaja se krejt kem qef me pas dikon qe na don e na prek e sene e jo veq na trijt…. flm shume anonim te lutem.