Edhe pse eshte e martuar e dua shume, smundem ta le anash asnje moment edhe pse eshte Nene e 3 femive! | Histori Të Jetës
e martuar

Edhe pse eshte e martuar e dua shume, smundem ta le anash asnje moment edhe pse eshte Nene e 3 femive!

Edhe pse eshte e martuar e dua shume, smundem ta le anash asnje moment edhe pse eshte Nene e 3 femive! – Pershendetje nga une jam nje djale 19 vjecar jetoj ne zurich ne zvicres jam njoftuar me nje vajze nga kosova kemi folur si shok dita dites folshum me kamer benim llaf dhe fjal te ndyta por ishm shok nje dit me tha do te fejohem me zor me nje shok te vllaut u merakosa isha aq keq se nuk dija qa te bej mas 2 dit mtha jam feju u merzita vetem qaja ten kohen kur folm nje dit ne telfon nje bebe e vogel po e therret mami un ngela tha eshte qika kunates thash mir ajo me bente te besoja shum me genjete ten kohen ajo kishte qen martume dhe ishte nena e 3 femijev u habita nga ky rast qe mora vesh se ajo eshte nen e 3 femive ajo me kishte genjyer me kishte then se jam 24 vjeq e ne fakt ajo kishte 31 vjec e un ne foto u doke si mi pas 24 por rrudhat ne fytyr ja dallova dje qe ajo eshte e rritur dhe e martuar un ende e dashuroj si i qmendur ende kemi konatk me nejri tjetrin jemi dashnor por ajo eshte e martuar dhe ka femie e un sdi si tja bej nuk e di as qka te i them un smundem te largohem nga ajo s endjej ne zemer ikam then meri fmit eja te un tha si ti mar fmit e te vi tek ti kur burri me don e cojm mir ithash mir por kjo ka pasur edhe nje dashnor para meje por ne jemi shok por flasim pist behmi sikur jemi me nejri tjetrin ne shtrat perems telfonit nuk e di se qka te bej smundem kurrsesi te ndahem nga kjo vajz zerin smuns tja harroj ftyren e saj te embel qdo gje me qon tek ajo edhe pse eshte e martume e dua shum nuk mundem te lendoj as ti hakmerrm per gabimet qe mi ka ba per genjeshtrat qe mi ka than nuk mundem ta lendoj sepse e mendoj veten dikur ne ate pozit edhe un mundem me pas fmi dikur ama ajo o e martume edi qe sdo te ket asnje shanc per ne te dy por un ende shpreosj se do ta takoj nje dit edhe e di se eshte pamundur qdo gje kur ajo nuk mundet te del ne qytet pa burrin e saj ju kisha lut naj kshill ama pa ofendime secilit njeri besoj i ndodh kjo mendoj nje kshill te ma thuani qe te bej te largohem apo te vazhdoj ashty te mbaj kontakt me te nuk di te largohem a te qendroj pres nje pergjigje nga ju edhe pse eshte e mrtuar e dua shum smundem ta le anash asnje moment edhe pse ajo eshte nen e 3 femive ju lutem nje kishll.