E shihja duke biseduar me ate Vajzen dhe nuk mund ti thosha asgje e duroja, me tradhtoj me sy ne ball! | Histori Të Jetës
me tradhtoj

E shihja duke biseduar me ate Vajzen dhe nuk mund ti thosha asgje e duroja, me tradhtoj me sy ne ball!

E shihja duke biseduar me ate Vajzen dhe nuk mund ti thosha asgje e duroja, me tradhtoj me sy ne ball! – Mirmbrema edhe unë dashta me nda historin e jetes time me juve anonime ju lutem… Jam 20 vjeqare ishte dashuria e parë ne jetë, U njoftuam para 10 muajsh gjithqka ishte perfekt shkonim shum mir punonim ne te njejtin vend thujase me te isha ter diten se bashku dhe ter naten bisedonim ne telefon deri ne oret e mengjesit, bente pas meje shum… Pas 4 mujash ja nisem me kalu prap gjithqka ishte shum mire, deri sa nje dit nje shok i babait te ti i tha per nje vajz tjeter un nuk kisha dijeni per ket derisa motra e ti me tregoj qe keta jan takuar e gjith bota mu permbys i thash gjdo gje, por prap mi mori mendet dhe ju ktheva i besova prap vazhdonim mir deri pas nje kohe u largua shum nga un pa kurfar arsyje nuk me fliste si perpara nuk bente pas meje si me par un jam tip i mbyllet sa qe sun e pyes askend se pse eshte larguar ashtu… Pas nje kohe prap u bem si me par thuja se si me par se ftoftsia ndihej nga ana ime e shihja duke biseduar me at vajzen nuk mund ti thosha asgje e duroja e duroja shum kur ishim bashk live ishte shum i sjellshem ndaj meje me perqafonte me aq ngrohtsi sa qe smund ta rezistoja, dhe kshtu jemi edhe sot me at vajzen me nuk fol jan prish po nuk kam Guxim me pyet se pse ne prap mir kalojm ben pas meje prap njejt kalojm mir shum, deri sa para disa dite e pyeti nje grua ne lokal se a e ka gjetur ndonje aj i tha jo ende nprezencen time dhe un mbeta e shtangur nuk di qfar te bej qfar te veproj…. Dje e kam kqyr kaffen tek nje grua dhe me tha qe ta pres se do vij koha se do me kthehet me tha aj te don po pasi qe e din qe edhe ti e don aj per qat arsyje rri me indiferent nuk di qfar te bej nuk di si te veproj a ta pres apo ti shuaj te gjitha shpresat ndaj ti E dua shum.. Nga ana tjeter agji im me ka then per nje djal jasht kosoves ne perendim spo di a me dal mos me perjashtu edhe at mundesi a me prit ket deri ne momentin qe ndoshta ndonje her do me kthehet dhe do jemi bashk pergjithmon … Ju lutem me ndihmoni se si te veproj .