fbpx

E hapi telefonin gruaja e tij dhe ma dha burrin e saj, dua ta takoj edhe njeher sepse e dua me shpirte...

E kam zbulu qe Nana ime e ka nje vajze me nje burr tjeter por e kishte braktis ne spital, ajo i ka 30 vjet…


E kam zbulu qe Nana ime e ka nje vajze me nje burr tjeter por e kishte braktis ne spital, ajo i ka 30 vjet… – Pershendetje te gjitheve ju lutem postone anonim kam vendose te ndaj dhimbjen time me ju Kur isha 6 muajshe prinderit mu ndane e na u kthyem ne shtepi te familja e nanes per nje kohe mandej nana hyri ne pune dhe gjet banese me qera Si e vogel kam duruar gjithqka nana kishte avantura me njerez te cilet e kan shti me hek shume madje edhe mua njeri nga ata me mallltretonte nejse te mos e zgjas prej nanes sime kom perjetu qmos me ka bere gjithqka anashkaluar madje edhe familja e saj nuk me duan tmi shohin syte kam qene e mbyllur ne shtepi duke bere punet por kjo edhe sot sme lejon te dal vetem me ndjek kudo me nenqmon i kam 32 vjet me shan se fundi e kom zbulu se ka nje vajze tjeter me njerin qe ka pas lidhje dhe e ka lane ne spital ajo tash i ka 30 vjet osht duke e kerkuar se ku eshte jeten ma ka nxi bashke me familjen e vet pas kesaj qe kom zbulu nuk dua ma ta shoh me sy po skam kah tja mbaj krejt parat qka i kom fitu mi ka marre Jam shume e merzitur se skom pase femijeri as skom pa dite te bardhe prej saj tani po me akuzon mua se une kom faj per jeten e saj ma numron kafshoren e tana te ligat. Do te doja te iki po skam nga tja mbaj qka kom heke une prej saj vetem zoti e din. I ka sjell njerezit ne pranine time ka kryer gjera intime qe nuk mund as ti imagjinoj me aq qe ma ka gerdit jeten para meje pa kurrfare turpi me ka nenqmuar para tyre duke me mallltretuar, duke me lene mbylle ne shtepi e pa buke. Kam duruar se ju kom frigu Allahut por pas kesaj pune qe e kom marre vesh me syte sdua tja shoh. Kjo ke ne pika te shkurtera nuk po di si te veproj ju lutem mos me shani i kom hup gjitha shanset sherri saj qka kishit vepru ne rastin tim. Me ka mbete mua ne qafe familja vet ja kan kthy shpinen sduan ta shohin mua mka mbet edhe plus me thote sdua te shoh te varri kur te nderroj jete!