Dua ta kthej virgjerin time, sepse nuk dua ta humbi dashurim e jetes, por nuk kam as guxim te shpreh... | Histori Të Jetës

ta kthej virgjerin

Dua ta kthej virgjerin time, sepse nuk dua ta humbi dashurim e jetes, por nuk kam as guxim te shpreh…

Dua ta kthej virgjerin time, sepse nuk dua ta humbi dashurim e jetes, por nuk kam as guxim te shpreh… – Pershendetje, Jam nje vajz 18vjet jetoj jasht kosove ne france kur kam qene pak ma e vogel isha ne pushme ne shqiperi shkova ne nje koncert te noizyt me nje kusherin dhe masi u kthyem naten ka 3 ose 4ora u ndam ajo shkoi ne hôtel ne familja vet dhe u ndam atu hoteli familjes time ishte ma larg ka 15minuta prej koncertit ku ishim, mosi isha vetem ne rrug duke ecur kishim disa djem ne rrug dhe me ra gjanta ma kapen gjanten dhe mi more disa para ashtu kshtu nuk me kishin mbetur aq shum nga concerti , e kisha edhe telefonin por ate e kush te msheft ne gji e vêt e mshefi telin ne gji gjith edhe ne jet te perditshme dhe ate nuk ma murren pasi thash a kam harru ne shpi pa batteri dhe me kapen me permaltretiman 4djemt ma moren virgjenitetin AHHH mos i ndodht kujt ate qe e perjetova unee mos ja pafsha as armikut nga ajo dite gjithqka u shemb mbi muaaa si te zgjohem si te vazhdoj jeten thash me vete u ngrita me shpirt te thyer sepse ata iken sa eperfunduan punen e tyre e mos i lasht Zoti pa perfundu punen e tij me ta, Mua me kushtoj shume ajo e dalne edhe pse rrall dilja por ate nate ajo paska qen e shkruar per jeten dhe fatin tim, nuk kisha guxim ti them kujt ne bot nuke di si ja dola si eca deri tek hoteli ma e keqja kur erdha te hoteli hyra ne dhom tem se e kisha dhomen vetun, u pastrova me roba te reja dhe fjeta , sot e at dite nuk i kam treguar kurr askuj ne kete bot ku asht sekret mes meje dhe zotit po spo mund ti ja fal vetes se faji asht te une se jam dal von ne ato ore vetem doja me shku ne ate koncert se ne jet ne perditshme kurr nuk dal si vajzat tjera, nuk kam zgjedhje dhe nuk di m kende te flas per ate edhe e fajsoj veten sepse me priner asnjher nuk e kam pas lirin e duhur qe te shprehem per qdo gje dhe qdo prblem timin. Tash ka kalur pak kohe nga ajo gjendje e e imja edhe pse nuk harrohet asnjher por tash jam ne lidhje me ni djal qe 1vjet e 4muj, me ka vet se a jam virgjer i kam then po .. Kisha frik se pom merr per ku** se ne dite te tona nuk te beson kush se a te kam maltretimu a qa, nuk mendoj ta humb dashurin qe kam per te sepse e duaa dhe me kend te lidhem do ta kem te njejten breng do tme lendus gjithe jeten kame menduar gjate per kete problem dhe nuk dua te etiketohem se jam e pa nder sepse virgjeria ime iku ndryshe jo nga mos ndershmeria jo nga mos morali por une isha viktima e disa te droguarve qe une hasa ne doren e tyre te mashtruesve dhe per kete arsyje jamiinteresuar disa her kam kqyr ne internet apo spitale per tu kep virgjenitetin ketu po asht shum shtrejt 3500 euro me duket, skam mundesi te baj ato para kur se nuk punoj vetem shkoj ne shkoll edhe me dash nuk kam vakt se ketu ne franc kembem shkoll ne 8ora mengjes teri ne 17 me falni e zhjata shum po a mun mem nihmu naj kush mem than se a ka naj klinkit te mir ne kosov e jo shum shtrejt ju lutem sepse nuk dua ta humb dashurine jetes time por nuk kam as guxim te ja tregoj te verteten sepse jam e sigurt qe nuk do tme besoj jo pse une skam krijuar besim ne mese vete por kshtu jan te gjithe shqiptaret dhe me nje ane nuk kan faj sepse po ndodh gjithqka dhe ato qe jan te verteta nuk besohen me sepse jau ka mujt genjeshtra por ajo nuk zgjate gjithe jeten sepse her do kur ajo do te dal ne shesh e gjithe e verteta . flm per mirkuptim.