Djalin e kam aq te bukur sa qe krejt po m'thojn "Prej msyshi djali jot nuk fol", i kam 24 vjet dhe... | Histori Të Jetës
aq te bukur

Djalin e kam aq te bukur sa qe krejt po m’thojn “Prej msyshi djali jot nuk fol”, i kam 24 vjet dhe…

Djalin e kam aq te bukur sa qe krejt po m’thojn “Prej msyshi djali jot nuk fol”, i kam 24 vjet dhe… – Prsh nena te dashura ju lutem me zemer me ndimoni me jepni naj kshill? Po i bi shkurt un jam nje nen e kam djalin 4 vjet po djali jem nuk fol… Kupto mir a i qet asht i dashur i ka te gjitha te mirat po vetem se hale spo fol veq mami babi thot beba mundohet me i tha germat edhe numrat po smundet me pa a teper i bukur teper. Po un po ju lutna me shpirt me ndimoni si te veproj se shum keq jam i kam 24 vjet… Problemi jem asht se teper po merzitna qe spom fol djali… Un dit e nat qaj stresona po nervozona rri veq tu u mendu nuk baj shoqri me kerkan jam ba shum vesvese mu ka ba pik ne zemer… Veq rrokna me burr o zot zdi qka po ndodh… Nuk kam vullnet per kurgja hiq gjumi nuk me merr shkurt e shqip prej se spom fol djali kam ndryshu shum… Un jetoj ne franc e kam jeten shum te mir kurgja nuk me mungon…. Po du naj mendim nga ju qka muj me pas un te mjeku jam kan me ka tha ki shtres diqka… Un jam shum keq pom therr gjyksi shpesh kam nis me u prish me u plak krejt pom thojnn se djali ka me fol mos i shti veti merzi se djali e ka nga msyshi se asht i bukur shum… Po te hogja nuk e kam pas hale veq naper mjeksi e kam qu i kan dal te gjitha mir cdja kres, analizat, vesht i kan dal se degjo shum mir… Po un spo muj me u duru un po i hupi krejt shpresat po mendoj veq negativ hiq skam shpres se djali ka mem fol mundona me i fol ton diten e me lu me ta po kajher asht e kot nuk reago kajher mir po gjdo sjellje e ti mu pom merzit ma shum… Kur ban diqka mir gzona po kur ban diqka keq tutna a thu tham vet me veti qka ka me ndodh ne te ardhemn e ti o zot me ndimo… A edhe diqka harrova djalin e qoj shkoll specjale po ka nis me u permisu shum mjekt mkan tha do sheja i ka te autizmit o zott kjo me shkatron krejt tash ka me e ja ba testin e autizimm ishalla nuk e ka more zott… Lutnu ju per djalin temm ishalla pranohet lutja juv te zoti motrat e mia… Flmm shum kush me jep naj kshill ishalla zoti ju shperblen “ME LOT NE SY” ju kerko ndimon nje nen e re!