Desha t'i pergjigjna ati qe dje me quante 'Tradhtare', nuk t'i jap lotet e as perqafimet, nuk ta jap zemren se... | Histori Të Jetës

Tradhtare

Desha t’i pergjigjna ati qe dje me quante ‘Tradhtare’, nuk t’i jap lotet e as perqafimet, nuk ta jap zemren se…

Desha t’i pergjigjna ati qe dje me quante ‘Tradhtare’, nuk t’i jap lotet e as perqafimet, nuk ta jap zemren se… – Pershendetje Adminave te ksaj faqe un quhem X, jam Plotsisht e paq më një Fetyr ashtu qysh me ka fal i madhi Zot e s’kam asgjë të mshefi deshta ti pergjigjna ati që kishte genjy dje më një Histori dhe me quante Tradhtare aj niset prej vetes edhe mendon se të gjithë janë tradhtar si aj nuk dua të arsytona sepse skom nevoj ti jepi spjegim askujt por e pash disa kishin thën na duhet edhe versjoni i saj dua ti thëm ati Personi jojo nuk të kam tradhtu sepse nuk e ki asnjë fakt për një gjë të till ti flet me gënjeshtra të ni Personi që e qujshe Psikoparte sepse u dashuru vetëm ne Komente tua pa e dit se kush je mua me hini Privat me një fb tjeter me Emer të një Mashkullit e dita mir se ajo asht edhe me qojke zemra i thëm de ti shtin në b** me pyti a je Martuar apo Fejuar un ju pergjigja me jo e kur e pyta se kush ishte me bllokoj edhe ti qoj ty e di nese vetëm pak mem pas dasht u desht mem besu edhe me qu në rrs ato se ajo u vertetu se kush asht një Person pa vler sepse kur dikush te refozon edhe te bllokon e të quna Psikoparte me qen mir ne kok u desht mu trehek asht e smuar plotcisht edhe sduhet te ja nxam për të madhe nuk kish as sherim për të edhe dua ti thëm ti me Shoqe nga Historia që e ke pas shkru u vertetu se jeni të smuar edhe ju kish vdek Mësuesi në klas të parë hahaha edhe kini marr vetem ofendime asgjë ma shum edhe kini me pa se kush jam un sepse jeni kap me ni Person të gabuar edhe nese un nuk do jam më të një e di sigurt se as ty kurr nuk to të merrë sepse ti je thejsht një Femer pa vler Psikoparte për të ja kini ba veti asgjë mua nuk me kini bërë edhe kot e ki hin me 100 fb se prap e di se je ti e nuk merrem me ty, bu***** duhet me ja lshu rrugen sepse edhe mua mi qeli Zoti syt dhe me tha gabim je e dashur aj Djali s’osht për ty ti meriton një Njeri qe te perkrah dhe Të dashuron pa fund si ne ditë të mira po ashtu edhe në ditë te veshtira ti mendon se e poshteron një Femer duke e ofenduar dhe e qelluar? -Por jo o injorant… Ke poshteruar vetën tënde me ate veprim qe ben! Disaher me ke ofenduar ske len gjë pa me thën me ke Blloku kur ne kem pas grindje un prap ta kam fal se të deshta edhe ende të dua por ksaj here e ki bllok nga un dhe me ma fal Boten ma nuk ka ta heku edhe nuk të kthena shko zhduku, Shko dhe mos pyet për mua! Harro qe të desha se me nuk të dua. Ik dhe leri ketu të gjitha kujtimet. Nuk ti jap lotet dhe as perqafimet. Nuk ta jap shpirtin se nuk e meritove. Se me pate ne duar dhe vetem me lendove. Nuk ta jap zemren dhe asgjë nga unë. Ndoshta ndonje tjetër do të të falë me shumë se une. Tani shko ndoshta gjën me mirë si dikur do të jesh i lire. Por kurre ma mos gabo. Mos e thyej një zemer e cilit të do. Mos e zhduk një ndjenjë qe ka lindur për ty. Mos lejo të derdhet loti nga një sy. Mos i thuaj të dua zemre që’ te do, dhe jeten e huaj kurre mos e trazo. Shko ndoshta gjën shpetim. Ndoshta vjen një tjeter qe ze vendin tim. Ndoshta tek ajo do te perjetosh ndjenjën e dashurise. Ai do te perjetoje ndjenjat e mia te ardhmerise. Shpresen e jetës time ajo do ta mbaje ne gji. Une do te marr një emer dhe ajo një Femije ajo o do te fitoje ty por jo lumturine. Se zoti nuk ja fali qe te jesh per te dy. E nese do jem e tretur nuk do jem askund. Loti im i hershem shpirtin do ta tunde. Zeri im i dridhur veshin sdo ta lere të qetë. Dhe syte do ti verboje fytyra ime e zbehte… Në fund dua të thëm flm shum me kohë që e tregove veten tënd dhe mi hape syt se ti sje për mua je thjesht një tradhtar gjdo fjalë që ma ke thën për dashuri ke genjy pa u skuqur fare mos u mundo ta gjujsh Gurin dhe ta meshefesh Doren se kot e ki ti e genjen vetëm vetën tënde un i urrej tradhtit as nuk i boj dhe as nuk i fali jam e paq si loti besoj në zot dhe e lus të ma jep fatin ashtu qysh e kam shpirtin edhe të keqen ma heq nga un. U mundove me bo provokime duke shkru ti personalisht e duke than se je tjetër kush po un kam kaq mendje dhe dy shkronja nëse i shenon ti i njo qe je ti. Më vjen keq e smuj me besu qe ti ke pas zemer me manipulu me ndergjegjen teme. Nëse ishe tamon Burr e mashkull nuk shenon publikisht ato fjal të një adoleshent. Asgjë smë bere veten tregove kush je dhe jam e lumtur qe e kuptova me kohen! Ste dua më as në ket Botë por as në Botën tjetër!