fbpx
Kusheriri plak ma mori nderin, vellaut i thoshin merja jeten motres tane sa ta ka mar ftyren, kur u martova burri ju kallzoj historin time dhe me qiten ne rruge, sot jetoj me dy femij me qera dhe...

Kusheriri plak ma mori nderin, vellaut i thoshin merja jeten motres tane sa ta ka mar ftyren, kur u martova burri ju kallzoj historin time dhe me qiten ne rruge, sot jetoj me dy femij me qera dhe…

Kusheriri plak ma mori nderin, vellaut i thoshin merja jeten motres tane…
Vjehrra e pare u shku te tulifar shehu tu ba magji deri sa na ndajti, vjehrra e dyte tere kohen me thot " ish gruaja e djalit e ka rrit femijen e vet keshtu ajo ka bo ashtu", aty nuk durova ma dhe i thashe...

Vjehrra e pare u shku te tulifar shehu tu ba magji deri sa na ndajti, vjehrra e dyte tere kohen me thot ” ish gruaja e djalit e ka rrit femijen e vet keshtu ajo ka bo ashtu”, aty nuk durova ma dhe i thashe…

Vjehrra e pare u shku te tulifar shehu tu ba magji deri…
Nusja me tha "Per nanen ke pas nevoj sa sjom kan une ne jeten tane se tash jo",I thash ajo oshte mbreteresha jem dhe gjithmone kom me pas nevoj per to, zoti ma kthefte nese une mendoj diqka per familjen tem keq dhe...

Nusja me tha “Per nanen ke pas nevoj sa sjom kan une ne jeten tane se tash jo”,I thash ajo oshte mbreteresha jem dhe gjithmone kom me pas nevoj per to, zoti ma kthefte nese une mendoj diqka per familjen tem keq dhe…

Nusja me tha “Per nanen ke pas nevoj sa sjom kan une…