Burrin e lash se nuk na shkojke,i dashuri po me thot fotot e tua do te ja tregoj vellaut tend,po kam frike shum... | Histori Të Jetës

Burrin e lash se nuk na shkojke,i dashuri po me thot fotot e tua do te ja tregoj vellaut tend,po kam frike shum…

Burrin e lash se nuk na shkojke,i dashuri po me thot fotot e tua do te ja tregoj vellaut tend,po kam frike shum…-Pershendetje o me te miret ju lutem anomin ,te me postoni historin sa me shpejt ju lutna se kam shum halle dhe kam shume nevoj per kshillat e fansave te faqes dhe shhpresoj shum qe kan me mndihmu se jam ne udhekryq nuk po e di se qka me bo me tutje, historia ime eshte e gjat po po bie shkurt .Isha e martuar pas 10 vite martes u dajta se ishte nje moster qe asnjeher su kujdes per mua dhe per djalin ,gjith ato vite me shum me kan shkuar me lot gjithmon jam ni ma e vetmuara ne bot ,u mundova shum per ket martes per hater djalin po nuk funksionoj jetojke zvicerr kapi rrugen e keqe deri sa ja nisen borgjelit e tij te me kercenojn edhe me mesazhe ,prind nuk kisha me kan le te vogel me kan vdek kisha vetem tre vllezer qe jan drita e syve tmi .Sa Isha ne kosov ja nisa me punu po prap diqka me mungojke nuk isha e lumtur mas dy vjete qe u dajta u njoftova me nje djali po edhe aj te njejtin rast e kishe si un ishte I dam dhe kishte nje djal kemi fol shum ne telefon dhe pas 6 muje vendosa te dal ,dola kalova shum mire fillova te doja si e qmendur ,por me kalimin e kohes filloj te ndryshoj me tha ne ketu ne kosov nuk mund te jemi bashk se o shqiptar ne mentalitetin e kemi katastrofffffffff, un e kuptoj po me ka lendu shpirtnisht se aj ju kishte treguar prindve te tij dhe nuk kishin pranu se un kisha fmi ,po Ky nuk me tregojke vetem se me thojke nuk mund te jemi bashk ne kosov , I nderprejta kontaktet isha e lenduar shpirnisht sa qe e hupa edhe punen nuk kisha forc ma jeta mu bo e pa perballueshme she fola me vllezrit e mi dhe me ndihuman erdha ne franc me djalin ,kur erdha ktu me shkrujti ne instagram me emer tjeter kujt dhe ja nisem me fol prap, fillim mire edhe pse u deshke gjithka me foto me gjithqka e tankohen telin qel pi xhelozis tina , jo un e di qka bajn femrat evrop prap ma plaske shpirtin ja fillova te ftofem prej tina se kisha shum bre stres nuk ishte e leht per mua ne vend te huj pa njoft kerkon dy net jasht kam bujt nuk kisha ku te shkoja kam perjetuar tmerrin edhe xhelozit e tij ishin te teperta , po tash me kercnon thot Kan me ju tregu vllezerve te tu kam me ju dergu fotot e tua ,kam pa nje histori me heret nje djalit ktu qe kshtu e kercuar nje femer ,dhe I ka ndihmu dikush ja ka fshi krejt ne tel ,ju lutem ne qoft se njihni dikon qe eshte haker me tregoni ,se prej ktu spo mundem te bej kurgjo ju lutem me ndihmoni