Burri nuk po flen me mua, nuk me prek me dore dhe jam e bindne qe e ka dikon tjeter... | Histori Të Jetës

Burri nuk po flen me mua, nuk me prek me dore dhe jam e bindne qe e ka dikon tjeter…

Burri nuk po flen me mua, nuk me prek me dore dhe jam e bindne qe e ka dikon tjeter… – Pershendetje, jam lexuese e rregullt deshiroj edhe une mendimin e juaj, jam n’hall se qfar te beje, po filloj historin time vetem qka dua per keshill per shkak se ka njerez qe me njohin, jam martuar e re moshen 18 si i mashtrojn shum femra, pa dijenin e prindit me ni fjal kam i kur qysh thojna na n’kosov, u martova me kete burr qe kam se mu doke vetja me bo me lan bohna ku** nuk e di pse mpat hi nkry, edhe ky mu pat tek ose pot mar ose po dahum tjeter zgjidhje skisha. Tash kam 4 femij e falenderoj Allahun qe i kom shendosh mbas tri vajzav kam djalin tash kemi 13 vite martes, jom kan gjith e pasherr me ni fjal pe them kurr sum ka shku menja qe munet ni njeri mi bo keq dikujna ose me lendu dikon e kom dasht teper burrin edhe familjen e tina as ni vrejtje nuk e ka kerkush pej famlijes tina qe skom dit najsen najher kom gabi najsen nashta po pa qellim naj fjal ose diqka ama jo diqka e madhe tjom e kjart se dokna qe se boj me qellim, gjith kom pas qef me ngu burrin qka mthot po kurr skom mujt se jena kan bashk dej tash von jo kunatat kur vishin sduhet me dal anej knej po une apet jom mundu ju kom ndreq qysh ka pas qef edhe krejt mthojn ma e mir je ti se ky nuk jom e trash qe mos mem dasht po sdi ky qysh e kish kryt veq te femnat edhe une gjith kom dyshu fillim dikur ja pajsha naj foto po sdi qaq shum qe e dojsha apet ja falsha ma i kena pas thmin shpesh si te shqiptart pa e ba ni djal sbon mu kurr sma ka ni gjith kom than shyqyr qe i kom t shnosha po e di qe ka pas qef edhe burri po shyqyr pej allahu na e fali te shendosh po kto vitet e fundit tash e di krejt qka bon e di qe jo niher po niqin her mka tradhtu knej thot une veq ty du dije po boj budallakina e ka ni shoqni tkeqe edhe del naten jom kan tu ra deprsion se nuk e pranon kur i thom diqka pse qishtu sdi o zot qitash e kom qit e kom lan pak se spo kom qa me bo thmia pom dhimen smuj mi lan kurr ma para e dha jeten per ta se mi pa larg veti knej boll i foli burrit po sdi spo mer vesh badihava edhe tash pe sho qe sosht ka mun me flejt me mu kohen e fundit nuk e di a u plak a e ka dikon nuk po muj me dit, dashta per qita mju pyt kush ka pervoj qka me bo edhe pse spo munet me flejt me mu gjith diqysh i ka met dika edhe kurr ni llaf se bon me mu veq tel rrin i thom qysh sbon llaf me mu me kon me qel une gojen kallxom qka ki kurgju thot skom sdi qka me ba jom pshtet te zoti ishalla ja kthen kti e jo thmi se ma plasin zemren se boll ma ka bo ky se nuk e ka veq kta se osht shum i zorshem me bo me ta ju falenderoj kush gjen koh me lexu ju pershendes. Anonimja!