Burri m'ka bo video tu bertit dhe ja ka tregu Familjes t'vet, tash Ata po dojn me u nda me Burrin dhe... | Histori Të Jetës

video tu bertit

Burri m’ka bo video tu bertit dhe ja ka tregu Familjes t’vet, tash Ata po dojn me u nda me Burrin dhe…

Burri m’ka bo video tu bertit dhe ja ka tregu Familjes t’vet, tash Ata po dojn me u nda me Burrin dhe… – Te dashur lexues po shkruja me lot ne sy dhe me nje dhimbje shum te madhe, burri dhe familja e tije me lan me nje fmi te semure. Isha e re shum e re isha nje femen shpis qe vetem shpi kam nejt e kam shku shkoll, Nena me vdiq shum e re me la jetime ish Bara me madhe per mua mra senet mi kry meje papritmas hapa fb e u njoftova me nje djal bised mas bisede u pelqyem..ram dakort njeri tjetri Edhe Pse zemra ime ishte pa siguri Se Ai i ritur vetum pa pranin e prindve Po me Bindi me fjal me dha Premtime dhe me bani te ndihja femna ma e lumtur bote .. kisha propozime shume familjar asnje Se pranoja Se buri me thonte mos prano dua te te marr .. i pelqyem u Pam erdh me vizitoj ne kosove. Ishin ditet me te lumtura gjdo her u ndisha mire me te .. diten e dyt Se fejese Ai ndryshoii me kungulje qe te fleja me te Po un kisha frik Se do e shkatroi veten pasi skishum muj qe ram dakort mu feju .. kemi nejt 2 vjet ner unaz me than drejten gjys viti kemi qen mir mandej me Thojke jam i ftofur dua te ndahem nuk jam i sigurt nty me permenke emra dashnoreve ne momente intime. Isha e merzitur nuk folsha mos me shkatru kete fejese Po un skisha dite Se Ai i kish ba me qelllim veq qe te largona prej tije. Nje dit prej dites Ai vetem u largoke telefonaten qe ma bajke dy fjal si je A je mire sen ma shume. O zot si ta shty Kit fejese pa dashuri.. u ankojsha se nuk ben kshtu me Thojke Ani ndaju , 2 jav sme thirrke 1 dit Po… sdisha qa me ba o zot familja jeme me u nda u tutsha mos Po me thojn najsen me bertasin .. familja ime e vrente qe un sflisja shpesh me tfejumin me bajshin pytje i jepsha pergjigje positive Se po kem fol po ne te kunderten jo. Gjdo nat vujsha sdija se qysh tja ba skam la gja pa vepru skam arit te kthej per Veti.. erdhi koha u martum o kisha frik qe diqka do me ndodh me te. Me jepke paralajmrime qe nese je keq un te leshoi Edhe Pse i kisha te mirat. Po me mene tij qe mos kam fjete me dike. I dhash premtimin qe skisha askend. Un shkova gjith u permallojshin Po zemra ime kajke shum.. Se si te jetoj me nje njeri kshtu Po ndoshta ndryshon masi martohemi erdh dita u martum naten e pare me tha nuk te dua kthehu kosove me pengon gjdo gje te ti. Me tha direkt ne sy o zot skisha qa te beja qysh me u kthy kosove i thash ne rregull mos tkemi asgje un Po kthehna. U merzita me tha kam frik qe do paguaj kete martes i thash pa gajle ri Se un do te shpetoj me zor nuk dua te me dashurosh. Ishte i merzitur at nat 2 net skishum asgje mes veti… I palova teshat dhe menoja te largohna pasi Ai nuk i bente qefi qe rija te Ai. Ai kishte nje sebep qe kishte bashkejetuar dhe i kishte then Ai se shum qike e mire e dashur kinse nuk e di .. Se qfar kan biseduar Po buri me thonte ka ra Ai qe ti je me mua se sdo Ishe Ktu. Martesa vazhdoj me menim qe bahet mire. Kaluam si moter e vella shtratin e ndanim bashke por skishte dashuri mbi mua sdojke te afrohej. Gjente arsye edhe pse jam munu ta shpetoj martesen te i provoj do hapa ndoshta do funksiononte por e Kot.. shkuan 2 vite un ne at banes tij bashkejtonim te dy me fjal thonte gru pasi un pastrojsha gatujsha gjitha i beja. I pelqente ushqimi isha e urt sjellshme Po E vujtur ne shpirt ne sy te tjerve martes e lumtur e… kaluam disa vite un gjdo nat vujsha Se skishte dashuri mbi mua me respektonte Po kur u bajke nerboz u shfryke nmua shume dilke me shoqnin un gjith e mbyllur nuk me linte te familja tije te shkoja fliste keq per gjith un rash dakort vetem qe mos tja prishi te gjith me thojshin ka ndryshu burri yt nuk vjen tash shpesh tek ne. Une Se kisha bere Ate Po sdonte te shkonte As Ne shpi srinte dilke asniher nuk me mirte me Pi kafe me te njeher e di qe me ka mar po syt smi lshojke me poshtersojke me thoshte ik shko shpi gatuaj e dua ta mar shokun shpi te ngrem Dark. Une shkojsha vet shpi i bajsha gjithqka qa zemra ja sdojke vishin gjdo jav drek tmir yzmet tanat. Ai nisi te me linte pa roba thoshte skam jam ka i Tuboi paret me arit nje jet tmir na dy.. E ndegjojsha o syt me kan verbu mas renat tije.. isha e mbyllur 2 vite.. te gjith me shikonin vetjake buri e dinte Po sme linte me asken me nejt. Ai shoku saher ka ardh tek ne bente fjal vetem qe te ngrisem dhe kerkonte falje Se un i thojsha duhet me ardh Edhe familja tjert Se buri gjdo hall atij ja hapke. Edhe jepje fjal tmdhaja e ndegjojshum.. dita e dites jeta mu ba ferr me burrin e detyruar e shtypur. Harxhin e blejsha une me do pare ulta sa me jepke Se thonte skam Po sme dilshin bajke zhurma kam duru shume tan me kan Pa e zhveshur jo si do nuse tjera familja tij i thojshin veshe nusen buri Thojke mos me kallxoni mu. Buri sen sme blejke sme jepke pare qa blente ne supermarkete vogla grillonte Po me ato dhurata un u ndisha e lumtur Se E doja.. kaluan ditet deshta te kisha fmi me te .. nuk pranonte thonte sdu me ty nese je un e hjeki i thash ok un Po kthehna ks e syt sdua me ti pa me Thojke Jojo mos u kthe te dua.. i thash nese sdon ardhme me mu un kthehem pranoi planifikum .. gjat shtatzanis i njejti vetem fjala tij gru me majke Se shtrat sjepke qere thojsha me veti Pse nisa fmi me te.. shpirti mu runua..E lodhur me musafir e shtypur sme linte As ta hapja zemren me asken u duhsha sy ta kqyrja ka folsha me tjer Se kur shkojsha shpi me qortojke. Se di linda u operova slinte asnje te vij mem ndihmu familja tij rinte i largun i ftofur i habitur me te Se ky kishte qen i afer me ta. Kisha nevoj per dike Ai me nimoi 3 dit punonte. Bajke fjal shpi me maltretojke isha keq lypte ti ktheja buk shokut. I thash nuk mundem jam lodhur e thir nje dit kur jam mir buri perinati ma thirri familjen i than spo ma pret musafirin. Spo mi don skishte len fjal mbi mua tu i than Vllaut.. familja me bertitshin si ashtu nuk ma kuptojshin hallin kam heshtur… buri me inat e thiri dhe folke keq per Mua Se sjam e zoja me ranojke me fjal Se Sa i knaqt mbi mua. Musafiri mbetke i shtangur. O zot i madh ashtu smut jam pa qu kam ba Buk per ta me thojke qa po ec ashtu ka mar gjynahe shum mbi mua. Dhe prap i njejti Se ndajke krevetin me mua. Me shinte tu kajt me Thojke ti je bu*** ja shprejsha hallin Thojke sdu jam i ftoft familja jeme mkan ba sehire. Kalun shtres mbi shtres ne sy tjerve e lumtur gjdo her kam tentu me lendu veten. Kam duru shum zemra mu ba bosh rash deprison kisha pengesa me deprison dhe shtres prej burrit.. sme ndihmojke veq ma nimojke thoshte ti je bu***.. nisi bante video bajke zhurma ma nuk mundja ta duroj qitsha za tu bertit Se jam ka e urt .. Po mu mbledhen shum djali mu ba paqef vet u operova burin i fshtir zulum.. besoni Sa isha shtatzan skisha qa me hanger qa deshiroja i hajsha msheft Se me bertitke. Niske mu perzi nbuk thonte pom pengon shneta pom pengon barku me sheja lindjes.. gjitha e lavderonte veten vetem Ai i bukur un e shemtuar. Me ulte posht para gjithve me bajke si pa e aft thojke tjerve kjo a bu*** bertitke nersy 2 musafirve un u ndisha keq i thojsha Pse Po perzihesh. Djali ma kapi keq me trashigimi tyre. Si e pan familja tyre me largun prej shpijes. Buri me ato video dojke me ma mar fmijen kinse un bu*** me Ska la keq pa ba isha kosove.. buri skishte le keq pa ba mbi mua Edhe ma ka shkru ni sms qe sdu me ja ni per Ty ma vetem per fmin ton shko ka dush me largoi prej gjithve.. Jam Met e humbur sot sjam me te djalin mka Taku mu po besoni kur jam nda kam kuptu gjithqka renat e tijna o zot si i kam hup 7 vite me te. Jam mir Se pej shtresit kisha pengesa frymarjes. Sot jetoj vetme me djalin Ai e ka caktim me pa djalin po sdon me ja ni sa keq na ka la te gjith tvet i ka bind qe jam 1 bu*** e smut Po skisha dit planin sot me la me fmi smut rrugve nuk di ka me ja majt Po don zoti na nimon se Ai po kqyr mi nda Sa ma shpejt letrat mu Martu… Un me si besoi kerkujt mu ka humb besimi njerin qe e deshta shum me beri kurtha e rena sot sdo me ja ni kerkush Pi familjes tij Se Sa keq kemi Met buri me thot je e dekne familjen tone ti je bu*** don me ja dit vetem per djal Po E lus zotin te me ndihmoj e Krejt ato kqija ti kthehen Se me ka la me ni fmi Se sdi ka me shku nuk e vlersoi familjen Po shoqerin rakin femna gjitha e la familjen. Un per asgje sjam pishman me than ta kisha ba Kto ndoshta kish Funksionu skam la pa gjet diqka mec Po Ska ec. Ai gjente vetem arsye me u nda prej meje sot i ka bere me nenshkr** tim banes ker djal gjitha Po me thot ski asgje prej meje Po masi mi ka ba qeto Se me ka paralajmru Edhe me heret Po Se kam ditur qe mos mi prek pasuri. Po hatri djalit pom detyron me hi ksaj pune sot gjygj ska ftyr mem kqyr. E zoti o i madh lus ti kthehet Se jemi kan fukarallak i Bani punt Na qiti jasht. Sdua ta sgati ishalla jemi shendosh e mir gjith e mos i besoni shum Po hapni syt e Mendjen eveproni mir Se jeta asht e gat ntm.