Burri me ofendon para fmive me thir "K*rv", vajza me tha "Nene mere zemren time se e jotja eshte lodhur se..."! | Histori Të Jetës

ofendon

Burri me ofendon para fmive me thir “K*rv”, vajza me tha “Nene mere zemren time se e jotja eshte lodhur se…”!

Burri me ofendon para fmive me thir “K*rv”, vajza me tha “Nene mere zemren time se e jotja eshte lodhur se…”! – Anonime ju lutem . Po vuaj shume prej burrit me maltreton me Shan me thirr k*rv nersy femive nje diqka me ndodh ne shtepi me fajson me pisket sod me thoshte vetem Jan femija ketu se th*k Te kisha meshu ne zemer asgje si thash vetem shkova qajta shume sepse me dhimbet vajza shume kupton Po spo mundet me then asgje sepse ka frig me thoshte nje dit merre zemren time. Mam thash jo pse qika jem tha se Po Qan per gjdo gje se ke zemren e fort e mua ama tanen me shtin ne dhe jemi ne gyrbet kushet I kemi te mira sen sna mungon por jo rahat Ndoj her mendoj mos asht depersjon burri me then asht smut diqka e kurr su kontrullu se si osht ma mire per nje gabim te vogel pisket Shan dil hup ma*upe jes pa text nuk flas gja sepse me dhimben femija shume e dojn shume baben e vet edhe ky I don femijet jeten e jep per ta por se di nuk ka qen keshtu vet jemi pa vet jemi dal jemi martu me deshir si linden femija filloj te behet agresiv nervoza palidhje gjelozi ekstreme I doket qe une Po knaqna une ne Pune sjam per momentin se kujdesna per femij por kurr nuk ndalna krejt I bej Qka duhen nje grue kurr nuk thot Po edhe ti Po lodhesh vetem ti u knaqe ti sdin kurgjo vetem fyrje edhe Po baj une nese nuk rroket nersy femive Po kur Po qartet femija veq e kqyrin me than keshtu ish pas rrit e kan keqtrajtu keq si femij edhe ket kur ka qen I Vogel spo di keshtu per njerz osht I mire zemer but kush ta njef thot qfar njeri me zemer te bardh edhe une nersy njerzve Dokna e gezume buzqeshi Po mrenda kam helum une jam 30 vjett qitashti jeta e gjat me te keshtu se di si do tja dal jam tuj bajt per femijet shume sepse sdua me u rrit naper dor te huja po ngat babes e nanes por nganihere shume merzitna cfar bena se di kete fat qe me qoj Zoti une qeta e deshta ky ishte I pari per mua une kesh nje vajz e moralshme e rujta veten vetem per burr qe te kam pak rrespekt prej Tina se besova qe jes keshtu une mundohna mej ba supriza me ndaj foto kur kemi qen te dashurar kur kemi pas qaste te mira fillon te zbutet nje ore fill e kap diqka nervoza sharja prap me dhimset them ulu pusho pak mos puno shume se tanat I kemi ngadal mos e streso veten se paraja shkon e vjen Po lumturia te vjen e harmoni te kemi fill pisket grat sdin tjeter smendojn ma larg vetem a kam sod e neser spo di si tja bej per hir te dashuris qe kishum e keto vite bashk e femijet si drita Po rri Po shuj Po ILa anash kinse se ndegjova vetem mos me ardh te divorci se ajo behet per nje dit me dasht Po spo di a Po veproj mire Apo keq a thua ky njeri vjen pak tuj u zbut e rriten femija e me dalin zot si me kishi then ju se ndoshta shume shkruajta por ska edi familje pa probleme dikush ma te mdheja dikush na te vogla por une kurr se kam mendu ket qe perjetoj sepse gjithe nje jam knaq kur I kam pa njerz e qiftet tuj Kalu mire skam gjelozu por si me beri allahu ket se kutpoj une dua te Jes anonime dhe ndonje keshill prej dikujt qe ka prevoj me martes se jo beqare qe fill thot daju sepse se kupton cfar gjendje je kur te kesh femij sosht sikur kur je pa femij se kuptojn. Njerzit single se ndarjen e bjen per nje minut e fjalt e kqija e fyrjet une nuk dua me fy burrin time baban e femive te mij une. Nuk dua te behem sikur ky mua ende me dhimbet dhe skam deshire me pa keq Apo smut Apo merzitshem ju faleminderit per kohe. Allahu qoft I knaqur me juve kush ka kshilla …