Burri ka nderru jete,familjen e tij e kam blloku dhe nuk i lejoj ti shohin femijet,une e kam zemren e madhe por gjithqka e ka nje... | Histori Të Jetës

Burri ka nderru jete,familjen e tij e kam blloku dhe nuk i lejoj ti shohin femijet,une e kam zemren e madhe por gjithqka e ka nje…

Burri ka nderru jete,familjen e tij e kam blloku dhe nuk i lejoj ti shohin femijet,une e kam zemren e madhe por gjithqka e ka nje…-Pershendetje, shkruaj Nga fb i ni shoqes dhe dua te tregoj Historin time. Isha e Martume ni her Dhe u ndava , kam edhe femi nga Martesa e par. u Martova per her te dyt.Por familja e burrit as ni her Nuk Me jepi respekt Ashtu sic nusja e Djalit e meriton. Mkan bo shum injorime, poshtersi Dhe mkan detyru mu shtyh Me Fjal Se kishin Probleme Me vetveten. Na jetojm ne gurbet dhe nuk jetojshim se bashku Me Familjen te burrit. Femit Nga martesa e par Kurr smi kan respektu Ne menyr normale Por kan Desht Une Dhe femit te mi mu ndjeh Keq. Burri ja kom tregu te gjitha Por gjithmone ka vepru Sikur esht shurdhu, Edhe i kom pa mezashet kur Familja e tij i kishin shenu per mu mos prit ta respektojn Sikur nuse se ni Femer qe Nuk e duron ni bab te Femive Dhe Ndahet Nuk meriton respekt Ai me kan i kec pse ka ba femi kjo Edhe i kishin shenu ma mir tkisha marr ni femer te rrugave pa femi se sa ktan Me femi te huaj e shum sene tjera se skom qef mi cek knej. Une i kom than burrit Familja jote Nuk meritojn mu sill mir Me ta se Po ta poshtrojn grun , ti mos e Prish kontaktin per mu vazhdu fol Me ta ama sillu i ftohur te kuptojn se Me poshtru ni nan te Femive esht gabim , ai prap u sillke Sikur esht shurdhu . Motrat te tij kishin ni kalume shum te keqe Veq se femi Nuk kishin. Mas ni koh u banum Me femi dhe Burri u ba bab per her te par As ni urim nuk morra Une per lindjen e femis Ashtu Njejt Sikur Ne fejesen qe sma kan uru e as martesen jo. Lumturija jeme Me burrin nuk zgjati Burri n’derroj jete . Tani familja burrit dojn kontakt Me Mua Por Une Nuk i pergjigjem Dhe i kom bllok qe koh te gjat se ata nuk kan desht kontakt Normale te Ken Me gru te Djalit Por e kan desht pa drejtesin. Me shenojn Edhe Me Nr te tjer dhe Me fb te ndryshme , Me Thojn dojna kontakt Me femi te djalit apo Vllaut dhe Me kerkojn falje Por Mua Sme doket e Drejt Dhe Nuk i pergjigjem sepse Jan mondu mem merzit Dhe mem poshtru Sikur nan e ket sen Nuk mund t’ja fali Kurr. Jom ka Mendoj Me ju pergigj Me ju than kur Femija bahet 18 vjeq mundeni Me pyet a ka deshir mu njoftu Me juve per ma heret jo apo ndodshta ma e mira esht te vazhdoj Une ti injoroj gjith jeten. Kam Zemer shum te madhe e te paster e di Me fal se njerz Jemi e mujm Me gabu Pot qdo sen e ka kufin te vet e mkan prek shum her Me provokime etj etj Ne Femit Qe i kom nga martesa e par e skan dit Me kerku falje Ne koh te gjat e tash esht vone . Femit Nga martesa e par gjithmone i kom afru Me familjen te ish burrit pa marr parasysh qfar probleme kena pas Me ish burrin. Klb