Burr ne Gjermani m'tha "Tash po jetoj me dike tjeter, Ajo ka dhe nje djal e dua si femin tim", nuk di cka... | Histori Të Jetës
me dike tjeter

Burr ne Gjermani m’tha “Tash po jetoj me dike tjeter, Ajo ka dhe nje djal e dua si femin tim”, nuk di cka…

Burr ne Gjermani m’tha “Tash po jetoj me dike tjeter, Ajo ka dhe nje djal e dua si femin tim”, nuk di cka… – Psh jam nje lexuse e rregullt e kesaj faqe dua dhe un te ndaj historin time anonim ju lutem u dashurova me nje djal me te vogel nga vetja 2 vjet erdhi dita qe familjet e moren vesht dhe i bem fejes martes te dyja bashk shkova te familja e tij nje muaj dy shkuam shum mir pasta filluan vec sherre debate djali kishte dhe nje moter beqare ne shpi ajo vec hillte gurin fshite doren fillonte vjerra zihesh me mua sa na degjonin dhe komshinjt ok mendova me ish burrin te largoheshim qe aty te shkonim ne gjermani per nje jet me te mire meqense kishte dhe dy vellezer qe ishin me familje ne gjermani. Vajtem ne gjermani te vellezrit e ketij ndejta nje muaj te nje vella pastaj ai na perzuri shkuam te tjetri dhe ai na tha nuk ju mbajm dot te dy se dhe un me grua jam dhe pastaj vendosa qe un te kthehesha ne shqiperi ai gjeti nje pun mendova te rregulloheshe te merte dhe nje shpi pastaj te me merte dhe mua nderkoh ne flisnim ne tel cdo gje shkonte shum mire pas tre kater muajve te lagimit tim ai njohu nje grua me femije filloj te largohesh nga un dicka ma ndjente se u rralluan telefonatat midis neshe e mare shum her nuk pergjigjes nderroj nr gjerman filloj te mbante adresa fb fallco fshiu adresen origjinale me fotot tona un i kerkova arsyet pse e bere kete dhe shum gjera te ndryshme me thoshte vec genjente u lodhe nga mashtrimet se po ja vertetoja dhe ne fund me tha un jetoj me dike tjeter ajo ka dhe nje djal e dua si femin tim un ndihem mire ti vazhdo jeten tende shiko ku te jet me e mira per ty qe durova shum e shum gjera nga ai dhe familja e tij. Por e doja shum mendova te krijoja nje famije por ai ma preu enderren ne mest e ata jetojn bashk shum te lumtur un sot jam vetem dhe me del shum her ne ender dhe nuk e di pse dhe kure jam ne siklet emrin e tij permend nuk e di si tja beje me veten time ai eshte i lumtur me te kan krijuar familje vec per te jetuar ne gjermani. Por nje zot lart shikon sic kam vuajtur un ashtu vuft dhe ai se me zinte gjumi vec me lot ne sy u transformova si njeri flm shum se e zgjata shum.