Bashk me Nanen e kemi maltretu gruan time,e kam shit edhe me pare,femijet i kam len pa buke dhe kesaj ja kom permen ish femren time... | Histori Të Jetës
Bashk me Nanen e kemi maltretu gruan time,e kam shit edhe me pare,femijet i kam len pa buke dhe kesaj ja kom permen ish femren time...

Bashk me Nanen e kemi maltretu gruan time,e kam shit edhe me pare,femijet i kam len pa buke dhe kesaj ja kom permen ish femren time…

Bashk me Nanen e kemi maltretu gruan time,e kam shit edhe me pare,femijet i kam len pa buke dhe kesaj ja kom permen ish femren time…-Pershendetje jam nje djal nga kosova i martuar kam femi problemi esht se un jetoja me mamin 2vellezer dhe me gruan time dhe vajzen e vogel 2vjet . Un jam nje person i pavarur nga lojrat e fatit dhe me perpara dhe kam vje dhur por un edhe pse u martova smunda mi nderpre keto pun sepse asniher skam punu n femijeri sa ishte gjall baba jem aj mqojke me punu masi mvdiq une rroka udhen e prapt. Tani baba jem a kan i martum ama gruja par sika ba fmi edhe eka mar grun e dyt nanen teme veq per fmi me ba per mos mi hup hisja. Na jemi rrit pa bab gruja e par e babes tem edhe ajo ka dek ajo mka rrit se nana jeme ska ba buk kurr krejt ajo na ka kshyr pin foshnje kur jemi kan. Tani na jemi rrit hallkit na kan kshyr kapak nana jem ka lyp naper xhamija e plot vene ama tani edhe njerzit hjeken dor mo nuk na kshyrshin as nuk ja jepshin sen ama nana jeme sod e ma dit nuk u nal hala lyp edhe kurr sna ka afru me familjen e babes tem na ka largu pi mixhallarve neve sna do kerkush nfamilje as bajram as tkeqe as tmir kerkush sna vjen. Un u rrita u martova na u qel dera nisen me aedh familja e nanes teme familja e babes tem por gruan time e malltretova shum sepse nena ime me jepte para dilte per me lyp fitojke shum pare edhe une grujen teme se ngojsha e rrejsha per nanen .Nana jeme svike nshpi 1jav dilke lipke gruja jeme i kshyrke vllaznit jav lajke teshat ndor jav bajke buken krejtat sbajke za hiq edhe kur u ktheke nana jeme mi jepke krejt paret qe i mledhke edhe kur gruja jeme i thojke pse del me lip edhe pse i jep pare nana jeme i thojke mos ban potere nuse per pare se keshin dunjaja mamir jepi pare sesa me dal ngazet ajo mue mpat msu me pare . Edhe saher gruja jeme kur shkojke te nana vet ajo hike ndhom teme edhe ja hallakatke teshat ajo saher ika lan tpalume edhe ka shku nana jeme met kajst ja praptojke edhe mi shtike teshat e mia mi lajt thojke sti ka la mir veq tum ftofe pi grujes. Edhe shum her une kur dilshna pi shpije ajo nana bajke potere edhe kur vishna nshpi nana jeme thojke ma ka mshu kjo po ban potere une ja mshojshna grujes teme nshpull per nanen teme ajo skishte faj . Plus tu e dit se nana jeme lyp une jam i udhve kshija kurr sna ka qit posht mos thojn spi kshyr ama edhe ajo u ftof u lodh mo pi neve. Edhe mas 2vjete une marova shpi me hisen e babes ama prap sjam rahat se tash gruja jeme sma don nanen se na shum e kemi malltretu e kemi rre edhe nana edhe une . Sod e ma dit gruja jeme s’fol me nanen teme se mthot shkas mkeni ba edhe mke shit me pare une smuj me shti nanen tane nshpi . Tash te shpija nanes teme atje kerkush nuk vjen as dajt e mi as per bajram nuk i vijn nanes teme se veq gruja jeme i pritke me darka me krejt. Masi ska pranu nanen teme une nisa me shit me pare grujen teme se i thojshna une stbi me hanger as ty as fmive shitu me pare edhe saher qe u perlashmi nshpi une svishna ka 2dit su ktheshna nshpi i lisha pa buk fmin edhe secilen pun qe hysha punojshna ka 1jav edhe e lishna imirshna paret edhe shkojshna me lujt kazino edhe hupshna vishna shpi bajshna potere me grun edhe nonstop ja permensha grujes ish femren qe e kam pas i thojshna at e du edhe nanen teme edhe ajo hiq sfolke veq kajke qe 6vjet une veq femren ja permeni edhe nanen teme du nshpi me mor ket e shaj ku*v rrespi shkas i tham kjo hiq sfol edi se mdo edhe ikam than shum fjal trana tash jam i denum me burg 1vjet po prap sun pe la grujen me fmi se i du fmit ama apet pe kushtzoj qe tma doje nanen edhe tma more nshpi kallzomni shka me ba pom vjen keq me lan grujen se ku*v sasht fmi mka ba ka lan nan e bab ka ardh per mu une skam pas as lug buk me hanger ajo ska lip sen kurr veq 1familje tmir me pas ama na ekena malltretu . Gruja jeme po thot edhe me majt burgin edhe me dal une apet nuk ta pranojn familjen edhe mem shit me pare sun um shet se di shka me ba. Kshtu pi du fmija edhe grujen ama edhe nanen teme pe du nshpi Postojeni ju lutem.