Zbulova qe burri bike femren e vet ne shtepin qe prinderit e mij e kan ble per neve , I kam rrahur te dyt dhe i kam larguar nga shtepia por ndodhi diqka qe un nuk e prisja sepse...! | Histori Të Jetës

Zbulova qe burri bike femren e vet ne shtepin qe prinderit e mij e kan ble per neve , I kam rrahur te dyt dhe i kam larguar nga shtepia por ndodhi diqka qe un nuk e prisja sepse

Zbulova qe burri bike femren e vet ne shtepin qe prinderit e mij e kan ble per neve , I kam maltretuur te dyt dhe i kam larguar nga shtepia por ndodhi diqka qe un nuk e prisja sepse…!

Zbulova qe burri bike femren e vet ne shtepin qe prinderit e mij e kan ble per neve , I kam maltretuur te dyt dhe i kam larguar nga shtepia por ndodhi diqka qe un nuk e prisja sepse – Pershendetje te gjithve!! Jam nje vajz 27 vjeq nga Kosova dhe jetoj ne CH. Para 3 vite jam martuar me nje djal qe poashtu jetonte ne CH. Qe nga fillimi patem probleme, aj shikojke filma pornografike niher zbulova qe me tradhetoj, dhe dua te them qe ska pas as pun mem tradhetue se nuk jam as pak e shemtume por jam kan gjitmon e konsideruar si nje vjaz e bukur dhe me burr gjithmon jam munduar qe te jem disponim dhe qe te jem nje bashkshorte e mir. Ja fala tradhetin heren e par dhe me premtoj se nuk do te ndodhte me kurr, por kur zbulova qe historia mes tyne vazhdonte dhe zbulova qe aj e bike at ku**en tek shtepija qe prindrit e mi e kan ble per neve ne krevatin qe aj ndan me mua me hupi durimi dhe mora I rash me dor burrit dhe poashtu asaj ku**es dhe I qita prej shpije ashtu qysh ken. Qova dokomentat e divorcit meniher mbas nje jave dhe aj I pranoj. Gjat kohes ja ka nis mem dhimt kryt shum dhe ja nisa me pas marramendje dojsha me nejt vetem flejt dhe shka hajsha sum rake te barku se meniher e vjellsha dhe mendojsha se jan probleme qe mi ka prue stressi I madh tek puna dhe me divorcin. Shkova te mjeku dhe sbulova qe isha 2 muaj shtatzen. Tash jam 3 muaj shtatzen dhe barku nuk po dallohet akoma dhe kerkushin nuk me ka pytur kurxa por problemi im asht a ti tregoj burrit per shtatzanie dhe per beben dhe a ta perfshij ne jeten e bebes apo jo, sepse e di qe une nuk do te kthemem me kurr me te por qe bile beba mos ta ken munges baben apo mos ti tregoj dhe ta vazhdoj jeten time… qfar kishi ber ju ne situaten time?? Faleminderitper keshilkat dhe fjalt e mira ju pershendes. Zbulova qe burri bike femren e vet ne shtepin qe prinderit e mij e kan ble per neve , I kam maltretuur te dyt dhe i kam larguar nga shtepia por ndodhi diqka qe un nuk e prisja sepse