Vjehrra mi ka mar femijet qe disa vjet, po mthot nese don me i pa duhesh me ju than qe ti je tezja e jo nana por ... | Histori Të Jetës
vjehrra mi ka mar femijet qe disa vjet

Vjehrra mi ka mar femijet qe disa vjet, po mthot nese don me i pa duhesh me ju than qe ti je tezja e jo nana por …

Vjehrra mi ka mar femijet qe disa vjet, po mthot nese don me i pa duhesh me ju than qe ti je tezja e jo nana por … – Persh jam nje Nënë biologjike kam qen emartume menje burr qe me doja shum e edoja shum ishte koha e luftes ne prekaz ktu ne kumun gjilanit hala ishte qet sutuata po une umartova dhe pas 3 mujve beta shtatzen dhe udyturuam te ikim edhe ne nga fshatrat aty ku na rrethuan policet serb ja msym rrugve te gjith me traktora une isha me burr eme vjerren eme kubata me migjollar po pos ati trishtimi mrrinum ne kambi te senakosit ishte per mua shum nxet sepse isha shtatzen.edhe vjerra me thojke mos dil rri shator isha shum e re burri ishte aq i urt dhe une ashtu perballoja shum vap ashtu mbas disa muje ukthym ne kosov se dija familjen ku ekam situata ishte qetsu.une umerzitsha shum kisha trauma. erdhi dita te lidja vajzen qe gzimi im ishte shum i madh ajo por vjerra nuk melike rahat dhe te jetoja jeten basi urrit vajza qe imbushi 1 egjys une pa mendu se qka po ndodh emora vajzen edhe pse burri nuk ishte ne shtepi fillova te shkoj tek familja ime edhe prap shtatzan isha ikisha 2 muj e gjys dhe pas disa ditev erdhen ma moren vajzen dhe une prap fillova ta kaloj jeten te prindit edhe e me qojshin fjal heke beben shko te fjinokologi por une vendosa ta maj fmin tim deri te lindja por erdh dita me quan familjes me lind spital elinda prap vaj dhe ishte interesant te djelen epata lind vajzen e madhe dhe prap te djelen.e linda vajzen e dyt te njejtin krevet.ju lajmrum se kam lind nuk dojshin me ardh me mar por vllau me aq shum merzi ja qoi deri te shpia vajzen dhe keshtu se aj ish kan martu me nje grua tjeter. Une shum qaj per vajza Por njerka nuk don asesi une te kontaktoj me to kam provu disa her mei pa por ajo menje kusht mekpat then nese don meipa ti mu.paraqit si teze. Une nje dit vendosa ti takoj ashtu vetem e vetem muqmall me to ajo vet ipeuni ne qytet edhe vajzat ishin aq te rritura por nuk kuptojshin Azgje. Per mue se mekan Nënë. Po nje her ethirra tel njerken ithash po du prap mitaku vajzat tash si Nënen jo si teze ajo nuk pranoi edhe ish burri aq i urt nuk guzoje te fliste une gjith mendojsha ti takoj dhe tja tregoj verteten po spata sukses se edhe nje her itakova permes netit social por ajo ikish ftof nga une shum nuk me dojshin. Por Ajo njerk ka 3 evlad te vet po ishallah Zoti ja.kthen si mue qe ma ka bo ket pa drejt mos me ja tregu vajzav verteten Zoti ishalla e denon. Vajza madhe me 5 janar bush 18 vjeq. e vogla 17! Asaj Njerkes Allahu ja ktheft qysh me ka lendu mue kaq shum.