Vjehrra ma mori femijun me zor dhe doli nga shtepia , Ajo flet keq per babain tim te vdekur po ashtu ma ofendon dhe nënën time nuk po kam guxim ti tregoj burrit sepse

Vjehrra ma mori femijun me zor dhe doli nga shtepia , Ajo flet keq per babain tim te vdekur po ashtu ma ofendon dhe nënën time nuk po kam guxim ti tregoj burrit sepse…!

Vjehrra ma mori femijun me zor dhe doli nga shtepia , Ajo flet keq per babain tim te vdekur po ashtu ma ofendon dhe nënën time nuk po kam guxim ti tregoj burrit sepse – Mirdita histori te jetes, ju lutem dua te jem anonym. Jam grua 28 vjet i kam dy femi. Zoti me bekoi mbas 5 vitev me femi. Me burrin jam shum mir por familja e tij sidomos Nena e tij ma shkatrroj jeten. Ska dit qe sme gjuan me fjal. Un tu u mundu veq me kon mir me to edhe familjen tem e kam harruar. Si i qela syt mu kap e qka sem Tha deri edhe fmin e saj un pi shti kunder saj mtha. Sepse asnje femi i saj nuk e don. Kam ndi me vesh te mi qe edhe vdekjen e saj e kan lyp femia e saj. Un jam jetime edhe per babin tim te vdekur qe kjo as qe e ka njoft me foli keq. Mfoli per nenen e te gjith. Ma mori femiun me zor e dul mla tu kajt. Erdh burri nuk pata guxim ti tregoj se po kaj prej saj. Mu desht ta rrej qe jom merzitnper familje se mi tregu atij e di qe e ben luft me te. Se me ka then shum her qe e njeh qfar nene ka. Ju lutem me ndihmoni qfar te bej. Frikesohem shum qe ma largon femiun Tim prej meje. Nonstop i fol keq per mu. Qka me bo A ti tregoj burrit. A ta le ket shtepi ti mar femiet sa nuk eshte ber von. Nuk dua ta humbas burrin se per te kam luftuar keto vite e ne fund ta humbas sherri i saj. Shum genjen. U frikesua qe i tregova burrit nuk erdh hiq ne shtepi po shkoni ne spital kinse eshte semur. Ju lutem qka kishit bo te kishit qen ne vendin tim.Vjehrra ma mori femijun me zor dhe doli nga shtepia , Ajo flet keq per babain tim te vdekur po ashtu ma ofendon dhe nënën time nuk po kam guxim ti tregoj burrit sepse