fbpx

Vjehrra ime ka qen dashnorja e dajes tim , Vjehrri nuk e kishte ditur ket gje por kur u takuan se bashku filluan te skuqen dhe

Vjehrra ime ka qen dashnorja e dajes tim , Vjehrri nuk e kishte ditur ket gje por kur u takuan se bashku filluan te skuqen dhe…!


Vjehrra ime ka qen dashnorja e dajes tim , Vjehrri nuk e kishte ditur ket gje por kur u takuan se bashku filluan te skuqen dhe – “He pra he, se na shajnë ne vajzave të sotme, që lidhemi pa u fejuar. Që dalim e rrimë me djem pa na premtuar këta të fundit se do na marrin.Na shesin moral nga mëngjesi në darkë, duke nisur nga gjyshet e deri tek nuset e dajave.Përshëndetje, jam një vajzë qyteti dhe jam 20 vjeçe. Jam e fejuar dhe të fejuarin e kam marrë sipas qejfit tim, domëthëne me dashuri.Kishim 3 vite të lidhur që në shkollë bashkë, e tani jemi fejuar ka pak muaj.Ama ka plasur në shtëpinë e të fejuarit sherri. Nga një anë me vjen mirë e më vjen të qesh, se ajo vjehrra ime bën si moralistja më e madhe e botës. Ja urdhëro.Dikur vjehrra ime, në rininë e saj na paska qenë e dashura e dajës tim të madh. Hahaha. Mua s’më duket ndonjë skandal, se e re ka qenë.Por skandal i duket vjehrrit tim dhe asaj vetë, sepse e forta ishte kur erdhën këta me pi kafen e fejesës, erdhi normal dhe daja.U skuqen dhe u nxinë ata që e dinin. Derisa e morëm vesh dhe unë dhe i fejuari.Ai i shkreti ndihet keq se normal e ka mami.Por nuk kemi ndër mend të ndahemi, se edhe këto fjalë i kishte hedhur vjehrra ime.O Zot çfarë situate është krijuar. Unë e ngacmoj dajën tani, ai vetëm qeshën e sa iki tek i fejuari më thonë: Të fala nans’…!Si mendoni si mund të kalojë kjo situatë? Mua më vjen keq për vjehrrin se është zotëri burrë i shkreti…Tung”Vjehrra ime ka qen dashnorja e dajes tim , Vjehrri nuk e kishte ditur ket gje por kur u takuan se bashku filluan te skuqen dhe

';